Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont, balzsamot,...

Milyen sampont, balzsamot, pakolást használsz?

Figyelt kérdés
Én jelenleg Tigi Hi-Def Curls sampont és balzsamot használok valamint Kallos tejproteines pakolást.
2011. jún. 8. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most készülök beruházni egy Pantene Pro-v termékcsaládra, mert nagyon finom az illata!Kíváncsi vagyok, milyen a hatása.

Jelenleg Loreal van, kb. 1 éve használom, tényleg sokat segít a töredezések ellen, viszont az utóbbi 2-3 hónapban zsíros tőle a hajam.(Bár nem tudom, hogy tényleg attól-e).

Ezért is veszek más terméket most.

2011. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rendezek különösebben nagy beruházást. Loreal sampont festett hajra és Gliss Kur balzsamot, szintén festettre. Olyan gyönyörű lett tőlük a hajam, hogy naponta érik dicséretek, szó szerint :) Alapból göndörek a tincseim (amolyan rendezett, mint amit hajsütővel készítenek), és a balzsam még pluszban nagyon jót tett vele!
2011. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
L'oreal tükörfény sampon + balzsam. Csodákra képes! Festett a hajam és gyönyörű fényt ad neki, könnyen formázható, nagyon puha. Nekem mióta használom (nem a citrusosat!) lassabban zsírosodik.
2011. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már elég régóta a Gliss kur sampont és balzsamját használom. Lehet, hogy már valami mást is ki kéne próbálni, hátha van jobb is. Egyébként semmi problémám nincs vele, szép selymes tőle a hajam.
2011. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elseve tükörfény sampon és balszam. Nagyon sokmindent kipróbáltam, de ez az ami magasan a legjobb.
2011. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bánfi sampont, tejes hajpakolást és Gliss Kur hajregeneráló sprayt.
2011. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 habibi ***** válasza:
100%
én Balea - göndör hajra való sampont használok és én is Kallos tejproteines hajpakolást
2011. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dulgon kids sampont és néha Garnier Fructis Tápláló ápolás balzsamot használok. Legtöbbször csak sampont.
2011. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!