Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan a hajam akár egy marék...

Olyan a hajam akár egy marék széna. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ilyen gondom a hajammal, az igaz hogy elég gyorsan zsírosodott, de amúgy más nem volt vele. Most kb 1 éve van az, hogy hajmosás után alig bírom kifésülni, összeáll csomókban, és a kifésülőspray sem sokat változtat ezen. Balzsamozni nem merem, mert nap végére zsíros lesz, a kamilla sem igazán változtatott a helyzetemen. Most wu2-t használok, mert attól kevésbé zsíros a hajam. Egyszer régebben volt festve szőké(bb)re, de az meg már majdnem teljesen le van nőve. szóval az már csak az utolsó pár centi. Mit lehet csinálni az ilyen hajjal? Van valami amitől kigubancolódik, de mégsem lesz zsírosabb?
2011. jún. 10. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Balzsam, hajpakolás
2011. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy balzsamozd, hogy nem dörzsölöd be az egész fejedet vele, hanem csak a végét. Nekem is szénaboglya a fejem, nem tudom miért, mert szőkítve, festve, színezve, melírozva nincs, hajvackokat, mint lakk, zselé, hab nem használok...

Én úgy csinálom, hogy amikor leöblítem a sampont, akkor összefogom hátul a hajamat, mintha lófarokba akarnám fogni, és csak azt a részt balzsamozom, és nekem ez működik. :)

A hajvégápolók sz.rt sem érnek, azoknak csak az illatuk jó. Néha még az sem.

Ja, és szedjél E vitamint!

2011. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) amúgy nem tudom számít-e valamit, hogy veszprémben tanulok és albérletes vagyok, ott meg keményebb a víz mint nálunk. Ez is ronthatott rajta?
2011. jún. 10. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj jó minőségű balzsamot,de csak a hajad végére tedd!!Továbbá érdemes lenne heti egyszer pakolást feltenned.És szerintem nem ártana levágatnod,a végéből 5 centit minimum,ha nem többet.Nekem bejött a zsíros hajamra a Pantene Aqua Light,ha gondolod próbáld ki.
2011. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!