Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intenzív bőr zsírosodás? Mitől?

Intenzív bőr zsírosodás? Mitől?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 héten egyre intenzívebb a bőrüm zsírosodása , de nem értem miért . A sok kézmosás okozhatja ezt ? (naponta talán 10 , nem állandóan)
2011. jún. 13. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kezed zsírosodik?
2011. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen
2011. jún. 13. 22:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Stresszhelyzet?

Többet nyúlkálsz az arcodhoz,hajadhoz?

Meleg van?

Nem jó a kéztisztító?Vedd sorra a lehetőségeket.

2011. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Miért mosol annyiszor kezet? Kényszerbeteg vagy? Nem viccnek, vagy cikizésnek szántam, de napi 10 azért tényleg meglehetősen sok. Kicsit moss kevesebbszer, és válogasd meg a szappanjaid. Amúgy itt a nyár, többet izzadsz, lehet, hogy eddig csak nem vetted észre ;)
2011. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dehogy kényszerbeteg ,de ha tudom hogy lekechapoztam , vagy ráfolyt valami akkor nem hagyom úgy :D
2011. jún. 18. 10:17
 6/12 anonim válasza:

Jólvan, azért biztos ami biztos megkérdeztem:)

Lehet, hogy nem kéne állandóan megmosni, amint valami kis piszok kerül rá. Bár nekem még nem volt ilyen gondom, lehet hogy úgy működik mint a haj, minnél többször mosod, annál zsírosabb lesz..kitudja.

2011. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha érzem hogy izzad, már már hót-lucskos akkor azt is max töröljem meg ?
2011. jún. 18. 18:04
 8/12 anonim válasza:
Hát ha már nagyon koszos, akkor nyilván meg kell mosnod. De lehet, hogy nem is olyan koszos, csak úgy érzed. Vagy vegyél víz nélküli szappant, ilyen kis pumpás, gyorsan szétdörzsölöd, és nem kell lemosni. Tisztítja a kezed, csak kicsit drága. Érdemes kipróbálni, hogy ne kelljen állandóan szappannal meg vízzel szórakozni, ha érzékeny vagy rá :)
2011. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jesszusom,ebben a melegben vkinek a napi 10 kézmosás az kényszerbetegség??Szerintem meg az ennél kevesebb az igénytelenség..Kérdező,ne hallgass rájuk,a bőrzsírosodás egyáltalán nem függhet össze ezzel!!Mosd minél többször a kezed,akár fél óra-óránként,főleg ha olyasmit csinálsz v olyan helyen vagy!
2011. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
10nél kevesebb meg igénytelenség? Te jó ég, mi van itt.. És aki mondjuk irodai munkát végez? Vagy otthon van? Az is mosson napi 10× kezet? Szerintem a kérdező sem kemény fizikai munkát végez, vagy krumplit hámoz egész nap..
2011. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!