Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wu2 zsírosodás elleni sampon,...

Wu2 zsírosodás elleni sampon, vélemények?

Figyelt kérdés

Bevált? Nem zsírosodik be utána 2 nap alatt a haj?

én csak most kezdem használni.

1× kell vele átmosni vagy 2× a hajat?

köszi!


2011. ápr. 12. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

3-4 naponta mostam a hajam, mikor kipróbáltam. Utána úgy bezsírosodott tőle, hogy 2 naponta kellett mosni. Mivel rettenetesen szárít, a fejbőr megpróbálja kompenzálni a lemosott zsírt. A végét meg teljesen kiszárította, olyan volt, mint a szénakazal, alig lehetett fésülni. És azért egy fenékig érő hajnál nem volt mindegy. Úgyhogy repült a kukába a sampon.

Most azt hiszem van az a hagyományos fajta, amiből van a nagy flakonos, meg van ilyen modernebb kiszerelésű, az nem tudom milyen. Én a nagy flakonost próbáltam.

Amúgy az nem igaz, hogy kevesebb benne a káros anyag, mint a többi samponban.

2011. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én most 2 naponta mosom, [link]

a kicsi flakont vetem meg, hogy kipróbáljam.

tényleg száraz lett tőle a hajam és kiállt xD

de hajvasalóval megoldottam...

egyéb vélemény...?

2011. ápr. 12. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és arra bevált.Szép fényes és tiszta lett a hajam.De szerintem ha a tiéd nem ilyen gyorsan zsírosodó,akkor lehet hogy úgy fogsz járni,mint az előző hozzászóló.De van olyan WU2 ami modernebb kiszerelésben van,hagyományos sampon méretben és az krémesebb állagú.
2011. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nekem is gyorsan zsírosodik a hajam.

tegyük fel:

megmosom vasárnap este

hétfőn király

kedden elmegy

kedd estére gááz! :/

Szerdára (ha addig nem mostam meg) Borzalom!

...

ha zsíros akkor összekötöm és úgy reménykedek benne hogy nem olyan feltűnő.. de ááh... :S

amúgy 15 vagyok.

2011. ápr. 12. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már másnap este borzasztóan néz ki,szóval jobb helyzetben vagy :)
2011. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, szeretem, hetente 2szer mosok hajat, de nem azért, mert hordhatatlanul zsíros, hanem mert így szoktam meg.
2011. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen az tényleg rossz:/

Utcsó!?a wu2-ről beszélsz? Mielőtt nem azzal mostad milyen volt? Milyen gyakran mostad?

2011. ápr. 12. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is Wu2-t használok, nem az újfajta, krémes állagúakat, hanem az eredeti Wu2 Miraculumot (ami abban a bazi nagy sárga dobozban kapható :D).


Ez az egyetlen sampon, ami kezeli a zsírosodást a hajamon, elég nekem is a heti 2 hajmosás. Amint másik samponra váltok, a hajmosás másnapján már zsíros mint a fene.


Én ajánlom.

2011. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyedül a wu2 vált be (én is a nagy kiszerelésűt használom.) Nekem iszonyat módon zsírosodott a hajam, 2. nap már hordhatatlan volt, így minden másnap mostam. Most 4-5 naponta mosom, 3 napig ki van engedve, utána a hajmosásig összefogva, mert már nem olyan szép friss. Balzsamot mindenképpen használj utána, mert valóban szárít. Ja, és minden hajmosásnál cseréld ki a párnahuzatot, mert rámegy a zsír, és a frissen mosott hajadat bezsírosítja.
2011. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!

én még a fésűt szoktam mindig hajmosás után kimosni.

2011. ápr. 13. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!