Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásokkal és a hajammal...

A pattanásokkal és a hajammal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


11 éves lány vagyok, de nagyon zavarnak a pattanásaim, és az hogy zsíros és egy kicsit korpás a hajam.

(kérlek a válaszoknál ne cikizzetek!)


Mit tudnék tenni?


1.Anyukám el akar vinni kozmetikushoz, de szerintem fájdalmas ha kinyomják a pattanásomat.Szerintetek menjek el, vagy valami mást tegyek?


2. a hajammal mit kezdjek?


2011. jún. 14. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy anyukád elszeretne vinni kozmetikushoz! Menj el nyugodtan. Lehet hogy a kinyomás fájdalmas lesz, de meglesz az eredménye, mert a kozmetikus kinyomja a pattanásaidat és a mitesszereidet is, esetleg arcápolási tanácsokat is ad. A hajadra vegyél vagy korpa ellenes, vagy zsíros hajra való sampont.


15/L

2011. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan mar... egyaltalan nem fajdalmas, nyugi. Nem mondom, hogy kellemes- viszont van am az arckezelesnek kellemes resze is ;)), de hogy fajdalmas lenne, az jokora tulzas.
2011. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Menj el kozmetikushoz! Egy kicsit fáj , de a szépségért meg kell szenvedni.

2. Seborin vagy Head &Shoulders sampont használj , jó illatú is lesz és 1 nappal többet bír mint a többi sampon. Amúgy ez ebben a korban normális , de ha lehet ne mosd mindennap a hajad inkább használj száraz sampont. (én is azt használok) És hetente 2X 3X mosd a hajad. + Mivel tudjuk h jön a nyár és jobban izzadunk ezért jobban zsírosodik a haj. De mégis próbáld kevesebbszer mosni és nem fog annyira zsírosodni. Figyelj arra h ne vasald túl sokszor a hajad és nem száraz hajra való sampont használj :)

2011. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!