Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne egészséges és...

Hogyan lehetne egészséges és hosszú hajam minnél előbb?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran kéne vágatnom a hajamat hogy gyorsabban nőljön? Ha nincs szükségem 6 heti gyakoriságú vágatásra, akkor elég ha pl. 4 havonta vágatok a végéből vagy jobb lenne gyakrabban? Mindenféle jó hajápoló ajánlatot is várok :) Ki milyen hajvégápolót, sampont, balzsamot használ?
2011. jún. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hetente vágatok a végéből. Én egy kicsit drágább Yves Rocher zabtejes hajápolókat használok. Ezek natúr termékek és nagyon jók. Nem szeretem az erős illatú drogériás samponokat.
2011. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát akkor hozzáteszem, hogy szoktam ecettel öblíteni, hogy szép fényes legyen. Nem szárítom forró levegővel, hanem a hidegfúvójával a hajszárítónak. Ha göndöríteni, formázni kell, rakok rá hővédőt. Langyos vízzel öblítem és a végén hideggel. Van fejmasszírozóm, ami serkenti a vérkeringést a fejbőrben és mondjuk nekem az is sokat segített rajta, hogy nem festem csak színezem.
2011. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 3 kb 2-3 havonta vágatok a végéből 1 centit(nemtom hogy ez jó-e)

van egy cég az Amway,kizárólag természetes alapanyagokból készülnek a termékeik.tőlk rendelek sampont és balzsamot imádom,,nagyonjók.

hajvégápolót még nemhasználok de nekemis kellene valami jó

és DM-ben lehet kapni bici hajpakolásokat.. azt szoktam csinálni hogy egy töredezés ellenit összekeverek bármilyen másikkal..pl:mézessek és öntök hozzá kevés olivaolajat:)

2011. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: és körülbelül milyen hosszú a hajad, mióta növeszted?

Egyébként köszi az összes eddigi választ, tényleg sokat segítettetek!

2011. jún. 20. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 havonta egy centit érdemes vágatni, már csak azért is, hogy megelőzd a töredezést. A vágás nem befolyásolja a hajnövekedés gyorsaságát.

Vegyél szulfátmentes sampont és olyan balzsamot, amiben olajok vannak.

2011. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!