Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használja valaki a Palette...

Használja valaki a Palette color XXL szőkítő hajfestéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én feketére festettem a hajam. meguntam, szeretném mahagónira festeni. Szerintetek ezzel a palette color XXL szőkítővel, lehet annyit világosítani, hogy betudjam festeni mahagónira?


2009. márc. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
remélem tudod h ha fekete hajat szőkíteni akarsz azt meg fogj sínyleni a hajad. Sztem mindneféleképpen ezt szakemberre kellene biznod nehogy ugy járj mint én, akinek tőböl tört le a haja ugyanettől a festéktől. Ha már mindenáron festetni akarod a hajad akkor Casting hajfestéket használ kb 1500 Ft. Nekem fodrász ajánlotta és ezt használom és nem töri el a hajam mint a többi festék. Sztem a szőkítést mindenképp fodrásszal csináltasd aki ért hozzá.
2009. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!én nem ajánlom,inkább sima szőkítőt vegyél az erőssebb!meg a Palette ledobja magáról a színt sokszor

(tapasztalt hajfestő)

2009. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsonek, a Casting szinezo, nem lehet vele vilagositani!

A temahoz visszterve, probald ki a Loreal Efassor-t!

2009. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam, csak pár tincset festek be, és megnézem, milyen lesz. fodrászhoz nem szívesen megyek, jobban szeretem én magam kezelni a hajam, és nincs kedvem órákat ülni, meg persze annyi pénzt kiadni. én csak annyira akarom világosítani, hogy a mahagóni szín befogja. a dobozán rávan írva: 4-6 árnyalatot világosít.

2009. márc. 25. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Az első vok. Harmadiknak: tanulj meg olvasni. Neked meg h a Castingot nem szőkítéshez ajánlottam azt mondtam azt szakemberel csináld de viszont a festést ami a te esetedben mahagóni azt castingal fesd be. Mert tényleg jó hajfesték nem pedig színező. 2 hónap ja festetem hajat és nem kopott meg.
2009. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!