Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

1 2 3 kérdése:

Hogyan lehet eltüntetni a szeplőket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel ez örökre ottmarad, hiába napozol ott fog maradni.Ezek ellen nem lehet tenni, ne harcol ja természet ellen. Max annyival hogy mondjuk alapozó vagy púder.De másoktól vissza hallottam olyat is hogy használtak alapozót de kilátszottak akkor is a szeplők.
2011. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eltüntetni nem lehet, de elég intenzíven ellehet halványítani. Kövirózsa habkrém és fehérítő krémekkel, de ezt csak télen tudod megvalósítani, mivel a nap ugyanúgy előhozza őket.
2011. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teljesen sehogy, max alapozóval... de ha kettévágsz egy citromot és a levét rácsepegteted az arcodra, akk kicsit halványulnak.
2011. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság lenne eltüntetni a szeplőket, mivel semmilyen módon nem tudod, az alapozó/púder is csak roncsolná a bőrödet. Nem értem, hogy sokaknak miért van problémájuk vele, hiszen annyira, de annyira sokan dicsérik a szeplős nőket, és ha megnézed a modelleket, vagy akár színésznőket, műsorvezetőket közülük is sokaknak van mégis mennyire szépek :)) Én is szeplős vagyok, nagyon sokáig utáltam őket, de mára már megbarátkoztam velük, sőt imádom őket, rengetegen dicsérik az arcomat, hogy mennyire szép. Szerintem te is békélj meg vele, szép az, akinek nem tetszik ne nézzen rád.( a többségnek úgyis tetszeni fog) Mellesleg azt hallottam, hogy felnőtt korban elmúlik valamennyire az arcról és a vállra, illetve a hátra húzódik le, nem tudom, hogy ebből mennyi igaz...
2011. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Azt hogy hogy lehet eltüntetni nem tudom, de azt igen hogy nem kell mert nagyon szépek a szeplősek! EGy szeplős arc nagyon szép tud lenni! :)

Ime:

[link]

2011. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem értem h mi szép benne :S
2011. jún. 30. 16:23
 7/8 anonim válasza:
ÉN IS SZEPLŐS VAGYOK, DE MÁR NEM FOGLALKOZOM VELE, MÉG 18- ÉVESEN MINDIG SÍRTAM MERT CSÚFOLTAK ÉRTE, DE MÁR ÖRÜLÖK,HOGY VAN MERT SOKKAL FIATALOSABB AZ ARCOM MINT AMENNYI VAGYOK MOST
2011. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te valami nagyon komoly ízlés ficamban szenvedhetsz. Nem érted, hogy mi szép benne? Talán a pattanásos, zsíros/száraz bőr szebb, ami a legtöbb tininek van? Össze teheted a kezed, hogy ezek helyett szeplővel áldott meg az Isten. Csúfolnak? Hány éves vagy, és hány évesek társaságában lógsz? A leírásod alapján éretlennek tűnsz eléggé, de majd idővel úgyis rájössz mennyivel jobb így, a többi csicska meg bekaphatja.
2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!