Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét hajam (nem fekete, csak...

Sötét hajam (nem fekete, csak elég sötét barna) hogy tudnám világosítani?

Figyelt kérdés
A cél az a szőke lenne, de tudom, hogy ez nem megy egy szempillantás alatt, de vmi világosbarna színt jó lenne elérni, itthon.
2009. márc. 25. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem olyan könnyű sajnos egy sötét hajból világosabbat csinálni,tapasztalatból tudom sajna,de ha a hajszíned eredeti,akkor van rá esélyed!Semmiképpen ne szívasd le hidrogénnel,mert az tönkreteszi teljesen!Azt tudom javasolni,hogy annak ellenére,hogy a kezdetek kezdetén biztos nem válsz sötétbarnából szőkévé,mindenképp a lehető legvilágosabb festéket vedd,de arra valóban számítanod kell,hogy talán a 4-5. alkalom után kezd világosabbnak látszani!Én nem vagyok fodrász,csak a saját tapasztalataimat írom le,tudnám javasolni,hogy először azért látogass meg egy jó fodrászt,aki "lerakja az alapokat",és utána már te is tudod festegetni saját magadnak,az ő tanácsait követve!!Sok sikert neked!

2009. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy a citromlé (persze nem a flakonos citromlé) világosítja a hajszínt. Én még nem próbáltam, szóval tapasztalatot nem tudok mondani, de szerintem nyugodtan próbáld ki;) aztán lécci írd meg hogy milyen lett ez eredmény. :)
2009. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen ez az alap hajszínem, úgyhogy remélem befogja majd a festék. A citromlével kapcsolatban.. hát félek, hogy kiszárítja nagyon a hajam, de majd megkérdezem a fodrászom, hogy van-e vmi káros hatása és ha nincs, akkor kipróbálom és persze majd megírom, hogy milyen eredménnyel jártam.:)
2009. márc. 26. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!