Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el anyának, h...

Hogy mondjam el anyának, h borotválom a lábam?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, elég szőrös a lábam, és idén tavasszal anyának már mondtam, hogy milyen szőrös a lábam meg minden, és célozgattam rá többször is, de nekem még korai lenne ő 15-16 évesen kezdte. És már idegesített, mert jött a nyár és fogtam a borotvát, és leborotváltam azóta rendszeresen borotválom, és többször volt már rajtam rövidgatya, és vagy nem vette észre vagy nem szólt?? Epilátor is van otthon de az nagyon fáj, így borotválok. Nem szeretnék elötte titkolózni, de valahogy elszeretném mondani neki, hogy borotválok de csak nyáron szeretnék, hogy ne haragudjon meg?
2011. jún. 28. 14:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
minek kell elmondani? majd észreveszi. nehogymár ez is ügy legyen. vagy ha nagyon akarod, akkor: anya, leborotváltam a lábam, mert nem tetszett. ennyi.
2011. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Anya, nagyon zavar, h szőrös a lábam. Borotválom, de ha te tudsz tartósabbat ajánlani, azt megköszönném. Így jelzed felé, h érdekel a véleménye, és talán engedékenyebb lesz. Plusz örül, amiért a segítségét kéred.


Ha azt mondja, ne tedd, akkor se kezdj el hisztizni, hanem mondd, h tényleg nagyon zavar, és mindenképp fogod szedni, de örülnél, ha ajánlana valami jobb módot.

2011. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ne borotváld, menj el a kozmetikushoz, legyantázza és 3-4 hétig nem lesz vele gondod
2011. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

"-Anya, borotválom a segglyukam és a puncim!

-Hogy mi?

-Nyugi, amúgy csak a lábamat."

2011. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 MaryssCsajSzlee válasza:

Szija!! Én is 13 vagyok. Dettó ugyan így kezdtem. Én is el akartam mondani anyának, de pont amikor elkezdtem volna mondani elkezdte szidni a borotvált, epilált lábú modell lányt (velünk kb egy idős) az egyik újságból. Na, én nem mondtam el neki! Semmi bajom nincs belőle h nem tudja. Ha megkérdezi h mégis miért csinálod mondd azt hogy csúfoltak a suliban.


Ja, egy tanács : ne borotváld hanem lehet venni cukorgyantát a dm-ben x-epiles. Azt használd amit otthon kell felmelegíteni 1100 Ft és tutira jó.A borotvával meg csak a hónaljad csináld. De legjobb lenne a kozmetikus mert a borotválástól erősödik a szőrzet.


Szóval szerintem ne mondd meg neki. Tudom h kicsit rossz h titkolóznnod kell előtte,de nem éri meg elmondani mert a végén megtiltaná és jól meg is büntetne. Sok szerencsét!! Remélem tudtam segíteni.

2011. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
milyen anyák vannak, Úr Isten...
2011. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hát mondd meg neki, hogy már nagyon zavart, és hogy lehet, hogy neki elég volt késöbb is, de úgy tűnik, neked nem, és hogy ez így kényelmesebb. szerintem nem haragudna meg, semmi baj nincs azzal, ha borotválod a lábad:D
2011. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Anya is borotválja a lábát, és neki is az jött be, de köszi a válaszokat.
2011. jún. 28. 18:04
 9/21 anonim ***** válasza:
Miiinek?? Én sem mondtam el neki egyszer csak észre vette és kész nem örült de nem zavart mert utána nem is vette észre többet.Most meg már nem is érdekli....mér mit csinál kidobja az összeset?-.-"
2011. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Persze hogy ő 15-16 évesen kezdte, mert akkoriban még később értek a lányok...

szerintem semmiköze hozzá, ha rákérdezd, mond meg hogy ez már hozzátartozik az igényességhez.

2011. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!