Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz ha le borotválom...

Nagyon gáz ha le borotválom és másnap picit szurok együttlétkor ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Mikor le borotválom nem kel félnap és már szúrok egy picit nem látni a szőrt csak szúrok .ez ki ábrándító?
2011. júl. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy szùrsz? Szerintem olyan hamar nem nõ ki ùjra, vagy pedig rosszul borotvàlod le.
2011. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

heti 1x borotválkozok,4-5x vagyunk együtt

én is szúrok,de párom is

belefér

2011. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a pasimat nem érdekli a szőr. Ha a tiédet igen, majd szól. Nem lehet mindig frissen borotváltan szexelni.
2011. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legkevésbé sem érdekli az sem ha 2-3 centis borostád van... ha mégis, akkor a gond nem veled van.
2011. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam szúrni és ő is. De a barátomat ez egyáltalán nem zavarja és engem sem nagyon zavar az övé. Az érdekli legkevésbé, de persze elvárja, hogy ne növesszek dzsumbujt.


19/L

2011. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!