Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a piros folttal?...

Melinda- kérdése:

Mit tegyek a piros folttal? Többi lent

Figyelt kérdés
Volt egy pateszom ami helyébe került egy nagy piros folt eléggé feltűnő és ciki mit tegyek vele??( valami krém ár vagy vm? vagy házi gyogymod van rá??)
2011. jún. 28. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen problémám. de az én példámból tanulva kérlek, hogy ne kenj rá semmit, amit nem orvos ír fel...el fog tűnni, addig is alapozó korrektor púder!
2011. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ááá értme de azok nem ártanak jobban neki( korrektor púder...stb??)
2011. jún. 28. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
kb 5 éve használok korrektort és alapozót és nem lett tőle semmi problémám. Ha minőségi termékeket használsz, nem lesz semmi baj, főleg csak ha annyi ideig használod, amíg türhetővé nem válik a folt korrektor nélkül is :)
2011. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem de ezt azt jelenti h 5 éve meg van már neked apiros folt amugy már besebesedett mit csináljak bőrgyógyászhoz mennyek vagy kozmetikushoz?
2011. jún. 29. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

5 éve pattanásosodik az arcom és azóta használok alapozót. Én bőrgyógyásznál voltam, kaptam krémet de nem hatott, úgyhogy inkább nem kísérleteztem, a napsütés nagyon jót tett neki.

Amúgy amit írtam először, az úgy volt, hogy találtam itthon egy krémet pattanás ellen, és az arcomra kentem, néhánynak még mindig látszik halványan a nyoma....szóval ilyet ne csinálj :)

amúgy vannak akiknek nagyon sokáig megmaradnak a pattanásnyomok az arcukon, nekem volt olyan, hogy 3 HÓNAPIG látszott. de jobb esetben elmúlik. Nekem mind elmúlt (kivéve amit írtam), neked is valószínű el fog, ne aggódj :)

2011. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!