Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nevem és a születési évem...

A nevem és a születési évem gáz hogyha az alkaromra tetováltatom? De szep betűkkel és számokkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a csuklód belső oldalára a személyi számodat mondjuk.

[link]

2011. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz...az előző válaszoló tanácsát se fogadd meg...gondolom nem úgy akarsz kinézni mint egy Auschwitz-ből szabadult rab... :S
2011. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
okéköszönöm
2011. júl. 1. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Félsz hogy egyszer amnéziás leszel, vagy mi? Bocs, de ennél rosszabb ötleted nem is lehetne. :/
2011. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok mit kitalálni van némi elindulás alapom 2-3csillagal kéne kombinálni valamit.
2011. júl. 1. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vok.

Irónia volt,ha nem esett le.2.nak

Ha meg az életben többet akarsz,mint minimálbéres munkahely,akkor ne tetováltass alkarra.

2011. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs konkrét elképzelésed arról, hogy mit akarsz varratni, akkor inkább ne varrass még. Forrjon ki az az ötlet. Esetleg ha elmész egy szalonba ott segítenek neked, van katalógus, hátha ihletet kapsz és egyedivé teheted valamivel, ami te vagy.

De inkább pihentetném a dolgot, míg nincs egy konkrét elképzelésed, amit nem kérdőjelezel meg te magad, hiszen te fogod viselni és nem más. Ha valamelyik elképzelésedet gáznak találod, akkor vesd el.

2011. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csillag már szinte minden emberen ott virít. Nagyon nagy hülyeséget csinálsz ha cél nélkül tetováltatsz, később biztos megbánod!
2011. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség lenne. De ha ennyire nincs ötleted, akkor minek akarsz tetováltatni? Én nem hordanék magamon valamit egy életen keresztül, amit kínkeservesen találtam ki, csak hogy rámvarrjanak valamit. Szerintem csak akkor csináltass bármit is, ha az a dolog tényleg jelent neked valamit és még 20-30 év múlva is jelenteni fog.
2011. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!