Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon márkára esküsztö...

Melyik sampon márkára esküsztök? ( garnier, schauma, l'oreal, sunslic, baba, pantene, wella, syoss, nivea, shwarckopf, - MELYIK? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

baba!! a legjobb és a legkíméletesebb, gyönyörű tőle a hosszú hajam, meg finom is a mandulásnak az illata :)))


19L

2011. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A mandulás az az, amelyik 2in1, sampon és balzsam egyben, nem? Ezt a tippet megjegyzem magamnak. :)
2011. júl. 7. 21:22
 3/16 anonim válasza:
wella!!:D csak az a baj h ezer ft:S de anyu dmbe dolgozik és igy olcsóbb neki:D főleg a balzsamot imádom:)
2011. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
garnier, herbalessensis
2011. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen 2in1 van baba sampon, így nem kell balzsamoznom se, olyan szép puha tőle a hajam, nekem természetes a színe, de a fesetett szőke barátnőm is kipróbálta és azóta is azt használja, neki is nagyon bevált (:
2011. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
lila schauma :) nekem a babától nagyon zsírosodott a hajam :S
2011. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én garnier-t használok, ilyen zsíros hajra valót illetve egy garnier balzsamot, nekem beváltak :)
2011. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gliss Kur.
2011. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is a gliss kur-ra esküszöm.A samponját nem próbáltam de a balzsamja a pakolásai csodákra képesek.
2011. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dulgon kids nálam messze a legjobb, a többi a nyomába sem ér. De ha muszáj a fentiekből választani, akkor Garnier. A Natural avokádós samponja elég jó.
2011. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!