Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az erős izzadással?

Mit kezdjek az erős izzadással?

Figyelt kérdés

Rendszeresen lezuhanyozom, mielőtt kilépek otthonról, kipróbáltam ezer tusfürdőt, szappant, izzadásgátlót, de sajnos nincs tartós eredmény.

Segítsetek, nem szeretném kinyírni azokat, akik két méternél közelebb jönnének!!!:)


2011. júl. 11. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Indulás elött forró tea, vagy Powerade és mindig pamut ruha. Az izzadásgátlókból csak a fehéreket (nekem a STR8 bevált). Az Old Spice-tól ugyanúgy izzadok, de legalább nem bűzlök.

Na, kb. ennyi, amit megteszek az ügy érdekében.

2011. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, hogy válaszoltál, csakhogy én nem nagyon tudok mit kezdeni mondjuk az általad javasolt Old Spice-szal, mert nő vagyok:)

Egyéb ötlet?

2011. júl. 11. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Solution antisudorica ecsetelőt nem tudom próbáltad e már.Gyógyszertárban lehet venni kb. 300-400 Ft.Ez nekem bevált.Egy héten kb. kétszer használom és a többi napra is beválik.Mellette meg használok ugyanúgy dezodort hogy friss illatom legyen.
2011. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sima fehér baba púdert zuhanyzás után használd. Szárít nagyon jó használd egy jó ideig és érzed majd hogy ha izzadsz akkor nem annyira.
2011. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!