Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőke tincseket akarok...

Ha szőke tincseket akarok plusz hajat vágatni, a fodrász miért akar először festeni, utána vágni? Hogy látja úgy a tincseket?

Figyelt kérdés

ugyanis én nem szeretném, ha úgy lenne, hogy spontán ahova sikerülnek a tincsek....

kérdeztem hogy vagy jöjjek e két külön nap?

ugyanis a festés száraz hajra megy, a vágás vizesen történik...

erre a fodrász közli, befesti, utána vág, egy nap alatt megcsinálja...


vélemény?


2011. júl. 11. 11:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

kicsit flegma a fodrászom, ezért itt kérdezősködök!!!

ő erősködik, hogy egy nap megcsinálja, először fest, utána vág!

szerintem meg nem így kellene..

2011. júl. 11. 12:36
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire okos vagy, csináld meg magadnak...vigyél egy képet a festésről, meg egyet a hajról, amit szeretnél., és összerakja...am lehet, h azért flegma, mert ilyen értetlen vagy...egy jó fodrász simán megcsinálja.
2011. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

ez benne van a cikkben:

"Bár könnyűnek tűnik a balayage-frizura elkészítése, ne kísérletezz házilag a fodrászkodással. "


és tépett hajnál szerintem életbevágó először vágni


mert melírnál, meg egyhosszú hajnál, megértem a sorrendet.

2011. júl. 11. 13:22
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse tud meggyőzni senki, hogy ne vagy a h.lye, szóval csináld ahogy akarod...akármilyen fodrászhoz mész, ugyanezt fogja mondani, h először fest, utána vág...MERT ÍGY KELL!!!!!!!
2011. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát ez a balayage dolog elég trendi egy sztárocska fején, de rajtad valószínűleg úgy nézne ki, mintha valóban lenőtt volna a festésed. De akkor is csak abban az esetben, ha a fodrászod, meg tudja úgy csinálni, hogy ne legyen durva átmenet a színek között. Szerintem vagy keress egy másik fodrászt, aki nem annyira "flegma", vagy felejtsd el ezt a balayage hülyeséget. Ha már a véleményünket kérdezed. De ezt én már előre borítékolom, hogy ha valaki vállalja is, hogy előbb levágja, aztán fest, mindezt csak azért fogja tenni, mert a vendég óhaja parancs, és ha bődült marhaságok kér, hát tessék ... ha a vendég úgy parancsolja hát fordít a sorrenden. Csak a hajas szakma meg ne tudja.
2011. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
mért nem inkább szőke melírt tetetsz bele?
2011. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
a szőke melír öregít, az öreg tanárnéniknek szokott olyan haja lenni.
2011. júl. 12. 10:15
 18/24 anonim ***** válasza:
ez hülyeség...amit te akarsz annak meg igénytelen lenőtt haj hatása van,baromi ocsmány...de te tudod
2011. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
direkt írtam, hogy az oldal alján ashlee haja tetszik, a többié tényleg lenőtt hatású, csúnya!
2011. júl. 12. 11:50
 20/24 anonim ***** válasza:

jaj dehogyis..bnőimnek is szőke melírja van és nem néznek ki öregebbnek tőle..nekem világosbarna melírom van.

15-16 évesek

de akkor hisztizz tovább h a fodrász nem tudja a dolgát és csináltass igénytelen hajat.cső.

2011. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!