Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg, ha sokat borotválom...

Tényleg, ha sokat borotválom a lábam akkor ilyen pontos lesz? (szörtüszős)

Figyelt kérdés
2 éve borotválom a lábam..mindíg ilyen sima lesz. egyik bnőmnek meg ilyen pontok vannak a lábán és szúrnak...azt mondta , hogy sokat borotválta és megerősödött a szőr...ez tényleg ígyvan? nekem is ilyen lesz vagy ez embertől függ?
2011. nov. 6. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A piros pontok sok dologtól lehetnek,de nem a sok borotválástól. Lehet nem habozta be kellőképpen a lábát a borotválás előtt vagy meleg vizet engedett rá közvelten a borotválás után vagy megizzadt borizás után vagy nem volt tiszta a borotva stb.

Szóval nyugodj meg nem a sok borotválástól lesz olyan a higiéniára kell odafigyelni és nem gyullad be a szőröd.

2011. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huhh..köszi széépen *.* :D:D megnyugodtam :D
2011. nov. 6. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

ha fekete pontokra gondolsz akkor az személyfüggő h kinek lesz.

de azt már 2 év után éreznek kell h erősödött-e a szőröd. ha nem, akkor no para


nekem és tesómnak megerősödött- nem mindenkinek erősödik meg a borotvától- a szőre és így átüt a fehér bőrünkön...


egy ismerősömnek meg rendesen sörtés lett a lába... nagyon durva volt, kbszott erős és sötét pöttyök a bőrén átütöttek


most ipl-re fogok menni.

2011. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!