Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak! Levágatnátok/le...

Hosszú hajúak! Levágatnátok/levágattátok a nyár folyamán a hajatokat azért, mert meleg van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen levágattam a múlt nyáron! Seggig ért, és teljesen rövidre, a nyakamig vágattam! Azóta megnőtt a hátam közepéig, de már nem vágatom le többet!
2011. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 jpeter1 ***** válasza:
100%
Az én páromnak a bokája felett van kb egy tenyérnyivel. Pedig nagyon dús, de inkább feltűzi egy szép kontyba. Nem melegíti és meg elegáns is.
2017. jún. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak ezért biztosan nem, de mivel eléggé sok hajam van, és hosszú is, mostanság elég sokat gondolok rá, hogy milyen jó érzés lenne... összefogva nem szeretem hordani. De vállig sztem le fogom vágatni.
2018. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!