Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szoke hajfesteket...

Milyen szoke hajfesteket hasznaltok sotet barna hajra?

Figyelt kérdés
Kene egy olyan szoke hajfestek ami nem roncsolja annyira a hajat de megis azert eleg jo szint hoz ki. En eddig a Garnier termekcsaladot hasznaltam es azon belul a color naturals E0-as szoke valtozatat. Eleg jol ki szedte a szinet de az a baj hogy roncsolja is mert szokito port is tartalmaz. Erdekelne hogy peldaul ez a fajta: [link] vagy ez: [link] kiszedne e eleg jol? Az en eredeti szinem valami ilyesmi: [link] Nektek a garnierek kozul melyik szoke valt be?
2011. júl. 17. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőkítés egy olyan folyamat, amit kizárólag JÓ fodrász tud úgy megcsinálni, hogy ne menjen tönkre a hajad. Otthon semmiféleképpen nem szabad próbálkozni, mert le fog égni a hajad!!!!!!!!! Mellesleg a bolti festékek elég gázok. Ha mindenképp te akarod csinálni, menj el egy fodrászboltba, és ott segítenek, adnak normális festéket, ami még olcsóbb is, mint a bolti. De sötétbarna hajat csak szőkítőporral lehet szőkíteni. Mindenképp a fodrászt ajánlom, mert nekem sikerült pár hónapnyi itthon festegetés után leégetnem a hajam felét. És ott már csak a vágás segít... Aztán mindenképpen használj béta-karotin kivonatú hajpakolást. Nem drága is nagyon jó:)
2011. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah és ha már otthon akarod, akkor ajánlom az Alfaparf-os termékeket. A fodrászom is ezt használja, de csak fodrászboltban lehet kapni.


De tényleg inkább áldozz rá több pénzt és menj el egy fodrászhoz, minthogy leégesd a hajad...

2011. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kozolni hogy nekem mar be van festve szokere csak a tovek lenottek es azokra keresek egy uj hajfesteket
2011. júl. 17. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ahogy nézem a festéket, amit belinkeltél, hamvasszőkét szereted. nekem is ilyen és sötétbarna az alapszínem.

a töve az mindig szőkítve van szőkítőporral, az 10 percig rajt van, aztán mosás, szárítás, és arra megy az Alfaparf hamvas szőke színe.

De ha elmész egy fodrászboltba, ott nagyon segítőkészek szoktak lenni, értenek hozzá, és megmondják melyik a legjobb a te hajadra. :)

És a tőfestésnél a szőkítőpor nem roncsolja már a hajadat, mert csak 10 percig van rajt, és nem az egész hajadon.

És, ahogy említettem a béta-karotinos hajpakolás. Azt is fodrászboltban tudod megvenni, és márkától függetlenül mindegyik jó, selymes és puha lesz utána a hajad.

2011. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!