Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van reklám, amiben hírdetnek ...

Van reklám, amiben hírdetnek olyan sampont vagy balzsamot, amitől a csaj haja egészségesnek látszik ha használja. De egészséges is lesz, vagy csak annak fog látszódni?

Figyelt kérdés

Mert ha csak annak látszik de nem egészséges,akkor minek?

Hát rohadjak meg ha ezt értem.


2009. ápr. 1. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, de ha azt mondanák, hogy egészséges lesz akkor is csak látszólag, mert én nem bízom az ilyen mesterséges meg kémiai anyagokban..
2009. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, mert a fodrászok akiket eddig megkérdeztem, váltig állították, hogy a hajad igenis azoktól a szerektől lesz szebb, amiket használsz rá (pl sampon, balzsam, kondícionáló). Igen ám, csak ott van pl a Revalid (amit most akarok kipróbálni), szerintem érdemes, legalábbis sokaktól hallottam már és végülis egy próbát megér. A samponok, balzsamok szerintem a haj külső rétegét teszik széppé, hiszen a haj végülis már nem "él". Ha viszont azt szeretnéd, hogy ne legyen a hajad fakó, stb akkor érdemes egy Revalid kúrát végigcsinálni. Hiszen a szervezetednek szüksége van vitaminokra. Érdekes, hogy amikor a fodrászokat kérdeztem a Revalidról, mindenki ellene volt...
2009. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!