Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez az arcbőrömön? Az állam...

Mi ez az arcbőrömön? Az állam fölött mindkét oldalon piros foltok vannak.

Figyelt kérdés
Leginkább télen jönnek ezek a foltok,piros és száraz,olyan mintha hámlana de inkább "korpás"szerű...mi lehet ez?Használok kérmeket,arcradírt de nem segít.20 éves vagyok.J és nem vagyok allergiás semmire.
2009. ápr. 2. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Márpedig ez lehet allergia. Nekem ilyen volt kisebb koromban, a klórra voltam allergiás. Ha nagyon csúnya volt (pl. uszoda után), akkor hidrocortison krémmel kellett kenni. Menj el a dokihoz.
2009. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el bőrgyógyászhoz.Szerintem valami ekcéma féle lehet.Ne kend össze-vissza mindenféle krémmel,majd ő ír rá megfelelőt.
2009. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!