Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék ilyen hajat csinálni?

Hogy tudnék ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés

hajvasalóval nem megy,nagyon dús a hajam,és olyan mintha kócos lenne,ráadásul kb 1 és fél óra mire az egészet begöndöríteném.


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 18. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajjj, én is ilyen hajra vágyom, csak nekem a másik végletem van, nagyon osszú, vékonyszálú... Én múltkor bedaueroltattam, gyönyörű volt, de 2 hét alatt kilógta magát a derékig érő hajam... Kicsit voltam ideges.
2011. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen nekem is kb derékigérő ezért nem jó hajvasalóval. :S dauerolni meg nem szeretném,mert félek hogy elrontják,és csak 1-2 alkalomra szeretném így :)
2011. júl. 18. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem rontotta el a dauer, sőt. Mivel kicsit zsírosodásra is hajlamos az én hajam, ez pont annyira szárította kis, hogy gyönyörű egészséges lett tőle, nem száraz, nem is zsíros.
2011. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyet hajsütő vassal szoktak csinálni. Ha csak 1-2 alkalomra kell, menj el fodrászhoz (viheted ezt a képet), ő megcsinálja neked egy jó adag hajlakkal. A dauer általában tartós és "hajlakkmentes", de sajnos nem mindenkinél.
2011. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az nem hajvasaló hanem hajgöndörítő/hajsütővas:D

am azzal tudom elképzelni,hogy begöndörítik hajsütővassal és aztán kifésülik és így rá kis hajlakk ezt tudom csak elképzelni...

2011. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom,de hajvasalóval is lehet ilyet csinálni csak nekem úgy nagyonj sok idő :)
2011. júl. 19. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem ilyen a hajam :)
2011. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de am utolsó kit érdekel h ilyen a hajad ?:D nem az volt a kérdés h kinek van ilyen haja.^^ bunkó.-.-" tán asszed féltékeny lesz rád a kérdező?
2011. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezaz :) örülj neki,hogy a tiéd ilyen de ne reklámozd :)
2011. júl. 20. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!