Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem bírom megtenni?

Miért nem bírom megtenni?

Figyelt kérdés

A karomat akarom epillálni és már itt is volt a kezemben de valahogy mégsem merem megtenni...

Félek a fájdalomtól is, de leginkább attól,hogy megfogom bánni.

Szerintetek meg fogom bánni? Milyen hatással van ez a bőrömre?

Mennyi idő múltán nőne vissza? és akkor már erősebb lesz? és fekete? (szőke szőröm van de elég hosszú)


2011. júl. 19. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy!!!! Aztán majd mikor nő vissza tök bökős lesz.Fúj gusztustalan.Hagyd így.
2011. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dobjfel egy érmét,ha fej akkor epilláld ,ha írás akkor ne!
2011. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
akkor borotváld, az nem fáj. -.- de minek azt levágni? csak a plázacicamacák szedik le még onnan is. pff.
2011. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ugyanitt feltettem még valamikor egy kérdést hogy leszedjem-e és vki azt mondta h a pasik nem egy szőrös karon szeretnék végigsimítani a kezüket..
2011. júl. 19. 16:17
 5/21 anonim válasza:
Bukok a jukszőrre! :D
2011. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jajj te bocicsokixD Te mért irogatsz mindenhová ilyen szövegeket???:D Kisebbségi komplexusod van hogy ennyire szidod azokat az embereket akik kicsit is adnak magukra vagy mi??
2011. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát figyelj sztem ha zavar szedd le.

Mi az,hogy csak a plázacicák szedik le onnan is?:D Én is leszedem,(nem vagyok plázacica:D)mert utálom ha olyan..Meg nem túl szép,főleg fehér bőrön amikor nagyon látszik a sötét szőr..

2011. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj de régen sem volt divat a szőrös női kéz.

Egy férfi lehet szőrős kezen lábon arcon, de egy nő nem.

Amikor pl férfiak szeretkezünk egy lánnyal, nem egy szőrös testrészen szeretnénk végigsimítani a kezünket, hanem egy sima puha és ápolt karon vagy lábon." pontosabban ez írta.

és igen ,mielőtt valaki megkérdezné mindenemet borotválom(hónalj;láb..) de a karom az még kérdéses

viszont ez engem néha nagyon is zavar hogy hosszú rajta a szőr...

2011. júl. 19. 16:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb, mert a szőr nem erősödik meg, ez egy tévhit. De sötétebb lesz valszeg mikor kinő, mivel azt még nem érte se nap, se semmi, így nem tudott a színe fakulni, de nem tudom milyen volt elötte.
2011. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem most az epillátor a fanszőrzetem felett van és egy remegő kéz tartja mit tegyek segíts!?
2011. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!