Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt most akkor hogyan? (Colour...

Ezt most akkor hogyan? (Colour B4)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Rákerestem erre a termékre,mivel már sokan ajánlották.Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek ezt meg lehetne-e oldani.1évig "szineztem" fekete hajszinezővel a hajamat egészen áprilisig.Akkor volt utoljára beszinezve feketével,azóta már kétszer volt ráfestve sötétbarna,de még mindig fekete a hajam.Igaz helyenként látni már a barnát,ami nagyon hülyén néz ki,mert az egész hajam foltos.Na most az érdekelne,hogy ha a mostani szinű hajamra rárakom a Colour B4et,akkor milyen hajszin lesz az eredmény?

Az igazi hajszinem ugyanilyen:


[link]


És a végeredmény amit elszeretnék érni az ilyen:


[link]


(600-as világosbarna)


Akkor szerintetek a folyamat úgy jó lenne,hogy

-Colour B4

-és utána ez a világosbarna hajfesték


Igy eltudnám érni a szint,vagy ehhez még szivatni is kéne mindenképpen?

Köszi a válaszokat,és bocsi a hibákért,siettem.


2011. júl. 21. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy el tudod, mindenesetre a feketét a legnehezebb kiszedni a hajból és a color b4 tájékoztatójában is írják, hogy annál akár 2 színeltávolításra is szükség lehet. A másik dolog, hogy közvetlenül utána nem tudsz ráfesteni, vagy jóval világosabb árnyalatot kell választanod, de ideális esetben várnod kell 1-2 hetet amíg újra befested a hajad... De ha 600-as világosbarnát szeretnél akkor a legsötétebb árnyalat amivel próbálkozhatsz az a 700-as sötétszőke...
2011. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kiváncsi vagyok,hogy mi lesz az eredménye,mivel utána jártam és azért negativ vélemény is elég sok olvasható róla.Remélem,hogy nekem sikerül visszaszereznem a barna hajamat,mert szőkiteni nem szeretném,lenövesztéshez meg túl hosszú a hajam.

2011. júl. 23. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Negatív vélemény? Én nem olvastam utána ennyire, örültem, hogy van ilyen termék, és boldogan használtam. A tájékoztatóban mindent részletesen leírnak, hogy mi történik (legalábbis az angolban tuti, én angliában használtam, magyar verziót meg nem láttam), és hogy mit várhatsz tőle. Szóval nemigazán vannak meglepetések. Azt is leírja, hogy bizonyos hajfestékeket nem szed ki, illetve függ az eredmény attól, hogy használtál-e pl szilikonos hajápolót. Ha végigolvassa az ember ezeket, akkor nagy meglepi nem érheti.
2011. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jövő héten,kipróbálom,mostmár csak azt remélem,hogy találok valamelyik üzletben. :)


Köszi szépen a segitséget.

2011. júl. 25. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Megírod milyen?
2011. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze.Megcsináltam,de sajna nem sok eredménye lett.Felül ahol már kicsit ki volt nőve a hajam vörösesbarnás lett,de a hajam többi részénél nem változott,pedig mindent pontosan betartottam. :(

Sajnos ez a gond a feketével,hogy azon a részen ahol már nagyon lerakódott a festék nem tud segiteni ez se,marad a lenövesztés,pedig hosszú hajam van. :/

2011. júl. 31. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:

Kár.A sötétre festett hajra valóval csináltad?

Én is megpróbálnám,nekem világos csokibarna hajam van,vajon azzal menne?

2011. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen,Extrával próbáltam.Én is sajnálom,hogy nem sikerült,de nem gond,leszivatni nem fogom,inkább várok vele.Remélem még nap is kiszivja kicsit.


Szerintem azzal menne,nekem is csak azon a részen nem változtatott ahova már nagyon le volt rakódva a fekete festék.Barnával könnyebb dolga lesz. :D Próbáld ki,drukkolok.Amúgy készülj fel rá,hogy eléggé büdös,de ki lehet birni. :)

2011. aug. 2. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Még gyűjtögetek rá,egyetemista lánynak mindent meg kell fontolni.:))))))

Lehet,hogy másodjára menne,írták itt,hogy volt,akinek másodjára hozta ki a feketét.Talán érdemes lenne megcsinálni még1szer.

Ha megcsináltam,megírom milyen:)

2011. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én is olvastam róla,hogy másodszorra talán sikerülne,lehet kipróbálom. :)

Ha megcsináltad irj mindenképpen,kiváncsi vagyok.Addig is drukkolok,hogy sikerüljön!:)

2011. aug. 3. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!