Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt most akkor hogyan? (Colour...

Ezt most akkor hogyan? (Colour B4)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Rákerestem erre a termékre,mivel már sokan ajánlották.Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek ezt meg lehetne-e oldani.1évig "szineztem" fekete hajszinezővel a hajamat egészen áprilisig.Akkor volt utoljára beszinezve feketével,azóta már kétszer volt ráfestve sötétbarna,de még mindig fekete a hajam.Igaz helyenként látni már a barnát,ami nagyon hülyén néz ki,mert az egész hajam foltos.Na most az érdekelne,hogy ha a mostani szinű hajamra rárakom a Colour B4et,akkor milyen hajszin lesz az eredmény?

Az igazi hajszinem ugyanilyen:


[link]


És a végeredmény amit elszeretnék érni az ilyen:


[link]


(600-as világosbarna)


Akkor szerintetek a folyamat úgy jó lenne,hogy

-Colour B4

-és utána ez a világosbarna hajfesték


Igy eltudnám érni a szint,vagy ehhez még szivatni is kéne mindenképpen?

Köszi a válaszokat,és bocsi a hibákért,siettem.


2011. júl. 21. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megcsináltam.....


Rókavörös lett,lehozta szépen,csak olyan,mintha természetes vörös lenne a hajam.....borzasztó,még fodrászhoz se merek menni,olyan le*****st kapok tőle:(

Ilyesmi lett,picit sötétebb: [link]

2011. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hmm...ez elég szivás. :/

Nem értem miért lett ilyen,eddig senkitől se hallottam,hogy egész vörös lett volna,csak maxximum olyat,hogy vörösesbarnás(mint nekem).Hát figyelj,ezzel szerintem muszáj fodrászhoz menned,mert otthon nem sok mindent tudsz csinálni.Fodrász meg szerintem vagy leszivassa,vagy megpróbálja átfesteni barnára.(bár én azt hallottam,hogy vöröset csak a fekete fogja meg)Én pedig már megvettem a következő dobozt,de most kicsit féllek megcsinálni újra. :S


Addig is kitartást neked és annyira szörnyű biztosan nem lehet.Legalább egyenletesen vitte le és nem foltokban,mint nekem.Igy mégiscsak könnyebb kezdeni vele valamit :)

És amúgy milyen az eredeti hajszined?

2011. aug. 24. 14:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Középbarnás hajam van,látszik egy másfél centis lenövés.

Ma egész nap pakolás van rajta,mosom aztán pakolás.Az állaga mintha javulna,de tömény dauerszaga van,már rosszul vagyok tőle......száraz kóc lett,vágatok is egy tíz centit belőle.

2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Te mennyi ideig hagytad a colour b4-et a hajadon?:)
2012. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!