Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből a sötétbarnából miylen...

Ebből a sötétbarnából miylen hajfestékkel lehet világosbarnát, vagy sötétszőkét kreálni?

Figyelt kérdés

Kell hozzá mellesleg leszívni az eredeti haj színéből? az első kép a kívánt szín, a második az amelyikből lenne...

[link]


[link]


2011. júl. 23. 21:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem le kell szívni belőle mindenképp de elég gyenge oxival. Aztán menj rá valami világos hamvas szőke festékkel. Elsőre biztos nem olyan lesz mint amit szeretnél de másodjára már igen.
2011. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ez a hajszín tényleg nagyon szép, nekem is úgy tetszenek ezek a sötétszőke hajak ! Nincs olyan hajfesték, ami rögtön ilyenre festené ? kb. nekem is hasonló a hajam m a kérdezőnek
2011. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mert az lenne a legjobb ha nem kellene leszivatni,mert azért roncsolni nagyon nem szeretném a hajam:) találtam egy hajfestéket, brilliance luminance, "especially for dark hair", csak hát nem nagyon sok a szinskálája, legalábbis amit neten láttam:( van ilyesmi hajszín, de az olyan "aranyos" inkább. Tehát nagyon mű nekem:)
2011. júl. 24. 09:45
 4/29 anonim ***** válasza:
Figyu én mostanában szívattam le a sötétbarna hajam. Most aranyszőke vagyok de annyira nekem sem tetszik. 3x kellett leszívni és 2x ráfesteni hogy ezt a színt megkapjam. Jó persze biztos azért is volt ilyen macerás mert én előtte barnával festettem sokáig az eredetileg középszőke hajamat. Na szóval én a leszívatások előtt sokszor próbálkoztam hajfestékekkel kivilágosítani a hajam de semmi változás sem történt. De ha semmiképp sem akarod leszívatni (mellesleg én sem ajánlom mert leégeti a hajad) akkor próbálj meg valami ultra hamvas szőkét, de bármilyennel is próbálkozol nagyon fontos hogy hamvas legyen a szín különben sárgás lesz.
2011. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Á köszönöm, lehetséges hogy ezt megfogadom:) mert viszont attól félek, ha ilyen szőkével festeném be, akkor meg nagyon kivilágosítaná, vagy ettől ne is tartsak?:D hamvasszőke a jó akkor, úgye?
2011. júl. 24. 17:08
 6/29 anonim ***** válasza:

légyszi, ha kivilágositod teszel be róla képet ? meg a hajfestékről is amilyennel csináltad ! :)

köszönöm ! (:

2011. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Teszek, remélem nem lesz rossz:D akkor vmilyen hamvas világosat fogok nézni:)
2011. júl. 24. 20:59
 8/29 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél azon elég világos a csaj haja úgyhogy kelleni fog ultra hamvas szőke vagy valami jeges szőke, ilyesmit keress. Sok sikert :)
2011. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
ma nézek is:)
2011. júl. 25. 08:03
 10/29 A kérdező kommentje:
ilyen festéket vettem, majd egyik nap (fogalmam nincs mkor) befesti egyik barátnőm:) [link]
2011. júl. 26. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!