Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szoktathatnám magam a...

Hogyan szoktathatnám magam a szoknyákhoz/rövidnacikhoz?

Figyelt kérdés

14/l vagyok.

Valamelyik nap nővérem talált egy tök jó krém színű szoknyát megnéztem jó rám,eltettem...De nem veszem fel,a rövid nacit se.Igazából félek a fiúk véleményétől.:S

Hogyan győzzem le a "félelmet"?

Egyébként nyáron hordok rövid nacit mert nem nagyon találtkozok velül csak úgy,előre megbeszéljük:)

Szoknyát csak akkora ha rokonokhoz megyünk max.de nagyon ritkán.

Van 4 sztem tök jó szoknyám,nem is mini mégsem merem felvenni:S

Mit tegyek?


2009. ápr. 5. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem veszek fel bizonyos ruhadarabokat, mert szégyellem , hanem mert nem érzem jól benne magam. Te szeretnéd hordani, de nem mered? Ez furcsa. Ha jól áll, akkor meg végképp. Gyakorold otthon. Először csak menj el benne csak a boltba, aztán mindig növeld a távot. Hidd el, senki nem fogja lenézni rólad.
2009. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem,köszi a tanácsot!:)

Igen szeretném,de úgy érzem,hogy mindenki engem fog bámulni:S

Ha vki tud még tanácsot adni lécci íjron.

2009. ápr. 5. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jól áll, jól érzed magad benne, és ez látszik is rajtad, akkor max azért fognak megbámulni, mert csini vagy:) Nyáron különben is sokan szoktak rövid ruhákat hordani! Nyugodtan vedd fel!!;)
2009. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

oké köszi:)

De nem fogják furcsállni,hogy sose hordok szoknyát,max ünnepségeken és most meg hirtelen elkezek hordani?:S

2009. ápr. 5. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd hozzászoknak!!:) Bizti tetszik majd nekik!
2009. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is csak nemrég lettem szoknyás... előtte sose hordtam, most meg már imádom:)

nem fura egyáltalán, végre megjött az eszünk:P:D

2009. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekes anyuka vagyok, és sosem hordtam szoknyát lánykoromban, :) most meg imádom! Ráadásul szerintem sokkal előnyösebb, mert ha nem tökéletes az ember alakja, egy jó fazonú szoknya csodákat művel (feltűnt már, hogy Phoebe-nek a Jóbarátokban "nincs" nadrágja? :)) Szerintem a szoknya sokkal csinosabb, mint egy nadrág, egy vidám harisnyával végképp meg tudod bolondítani.
2009. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösziköszi:)

Hát bevállalom vagy holnap vagy holnapután:D

Semmit nem veszthetek végülis!:)

Köszi mégegyszer!

2009. ápr. 6. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiú létemre én is szeretem a szoknyát, csak nekem sajnos tilos nyilvánosan felvennem. Nem igazságtalanság ez?
2009. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!