Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra, ha...

Mit használjak a hajamra, ha nagyon töredezik a vasalástól?

Figyelt kérdés
Most vágattam le,és ha vasalni szeretném a hajamat milyen hajvégápolot tanácsoltok?
2009. ápr. 6. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Vágasd le a töredezett végegeket és ne vasald többet!

Nahjó nem ez volt a kérdés..

hajvasalás előtt rakj rá hővédő szert..

DM-be ha bemész és mondod az eladónak,hogy keresel egy bizonyos hajvédőt, amit hajvasalás előtt kell rákenni a hajra.. segíteni fog.

Olyan mintha balzsamot raknál a hajadra.

Mondjuk én nem szeretem mert olyan fura tőle utána a haj, de biztos h nem roncsolja annyira a haj szerkezetét..

2009. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

lila flakonos got2b-t használok és bevált. (:

17/F

2009. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olíva olaj kakaóvajjal elkeverve, és/vagy hennázd a hajad, nekem egész jól bevált.

És ne vasald nagyon sokat (pl ne naponta)

2009. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajvasalót csak úgy szabad használni, hogy használsz hozzá megfelelő hajvédő folyadékot!!!

Mi pl. a WELLA Flat Iron Sprayt (hővédő simító spray) használjuk, amit fodrászkellék-boltban vásároltam.

Hajmosás után kell befújni vele a hajat és ez megvédi az erős hőtől, nem fog töredezni, amellett könnyebbé válik a hajvasalás is.

Soha ne használd a hajsimítót hővédő folyadék nélkül, mert tönkremegy a hajd!

2009. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is vasalom a hajamat. Valóban a vasaló csúnyán tönkreteheti a hajat, ha nincs megfeleően ápolva. De így is hagy némi kivetnivalót maga után. Azt tudni kell, hogy a hajvasaló elvonja a vizet a hajszálakból, és ha nincs pótolva, akkor nagyon szárazzá vállik, és utánna a vasalótól le is éghet. Én jártam így, és azóta jobban odafigyelek.

Hogy mit tegyél! Ami nagyon fontos, használj hővédő spryt. Én Gammát haszálok és bevált, és olyan hajvasalóm is van,

A másdik. Minden hajmosás után használj balzyampakolást és min. 30 percig hagyd a hajon. Ez pótolja az elveszett folyadákot a hajszálakból.

A harmadik. Nyugodtan használj házilag elkészítet pakolást. Azzal csak fokozod a hatást.Én pl. avokádó, tojásos komibinációs pakolást használok heti 1x.A hatása nagyon érezhető.Selymesebb, lágyabb, fényesebb a hajam. Az avokádó hidraltál és még nővekedést serkentő hatása is van.

Negyedik. Időnként vágasd le a töredezett hajvégeket, hogy felfrissüljön a haj.

Ha ezt a négy dolgot betartot, nem lesz semmi gond. Kevésbé lesz töredezet a haj és száraz.

Sajna a vasalt haj több ápolást igényel.

Tapasztalatból beszélek :-)

2009. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vasalom naponta ahajam kb heti 1-2-szer, de még így is ilyen. Próbálok leszokni róla, de néha mikor nem tudok vele it kezdeni inább kivasalom. Kösönöm a válaszokat:)
2009. ápr. 6. 20:49
 7/7 anonim válasza:
Az Avonba lehet kapni hajvégápoló olajat!ilyen zöld színű üvegben van!én is ezt használom és szerintem tök jó!
2009. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!