Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok használni miteszerek...

Mit tudok használni miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
Már egy csomó házi bőrradírt használtam, de egyik se tüntette el őket.
2011. júl. 28. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A kezedet.
2011. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ez vált be: [link] A másik ami szintén bevált,hogy ne alakuljanak ki pattanások: [link] :D
2011. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy egyszerű bőr radír ami nekem eltüntette a miteszereket, és a pattikat is. Nekem a kozmetikus ajánlotta, h élesztőt összekeversz egy kecés tejjel, felkened az arcodra (lehetőleg ne legyen túlságosan folyékony) és megvárod míg elkezdi húzni vagyis amikor megszárad aztán meg az ujjaiddal leradírozod. és selymes pattimentes lesz az arcod:)remélem segítettem! nekem bevált.
2011. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom őket! :)
2011. júl. 29. 15:11
 5/6 A kérdező kommentje:
s mennyibe kerülnek azok, amit a 2. válaszoló ajánlott?
2011. júl. 29. 15:20
 6/6 anonim válasza:
A legegyszerűbb hogy ha hetente kitisztitod magadnak. Kezet mosol elötte és utánna is. És utánna fertőtlenitsd le... Tonik vagy vlami bőr össze húzó krémmel.;) sok sikert! és kitartást... Hogy ha érdekelnek egyébb módszerek akkor irj nyugottan levelet.
2011. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!