Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások. Mit lehet tenni?...

Pattanások. Mit lehet tenni? Nem lesz lyukacsos az arcom?

Figyelt kérdés
miután kinyomom a pattanásom ilyen fehér valami jön ki belőle.nem tudom hogy mondjam nem csak váladék hanem valami hosszú akármi kijön belőle.és kinyomás után piros marad az a hely ahol volt a pattanás.a kozmetikus eltudja ezeket tüntetni ?
2011. júl. 30. 10:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Nem kéne nyomkodnod, inkább menj kozmetikushoz , és majd ő tudja, hogy neked mi a jó.... Én sajnos nagyon sokat nyomkodtam magam, és a bőröm bizony lyukacsos lett...még nem vészes a helyzet, szal ne nyomkodd magad!!! Főleg ne pattanásokat!! Rakj rá fogkrémet, használj bőrradírt(helyette jó a testápoló meg a kristálycukor), paradicsom is jó.... sok sikert:)
2011. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a helyzet. Bárhogy nyomom ki utána sebes lesz. 1-2 elég durván... Viszont nincs annyira sok, hogy kozmetikus kéne. Csak zavar, hogyha teljesen fehér, és úgy nyomom meg, akkor is sebes lesz... Egyébként nekem az arcradír segít. :)
2011. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
csajok! tiniként nekem is volt ilyen problémám, a bioboltba bementem és a nő ajánlott kénszappant. ez egy ilyen sárga színű szappan, azzal kell arcot mosni naponta kétszer, reggel és este. párszáz forint. nekem gyönyörűen leszedte a ragyáim. vagy van még a szénszappan is, rendes szappan, vagy kinyomós szappan formájában is, az is hatásos, de drágább sokkal. a kénszappant mindenképpen ajánlom!
2011. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hááát majd megpróbálom...főleg ezt a kénszappant ha ilyen jó. egyébként az a durva ,hogy nekem mindig csak 1 van ami ilyen nagy. azt a két hüvelykujjal két oldalról közrefogom és jön a váladék meg valami hosszukás nem tudom mi :S elég undorító. utána jön vér. meg néha használok Garnier krémet ami a pattanások és nyomai ellen vannak. de azoktól inkább több lesz nem hogy eltűnne... én még hallottam hogy élesztőt kell enni :S
2011. júl. 30. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg genny? Amúgy ha én nyomkodok,csakis papírzsepivel,úgy nem vájom a körmöm bőrömbe,nekem nem is szokott sebes lenni.
2011. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem még szoktak lenni ilyen megszáradt pattanás.nem tom mitől... azok folyton lejönnek.
2011. aug. 1. 09:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el kozmetikushoz. Ő majd szépen megtisztítja Neked. Rajtam sosincs pattanás, csak pár mitesszer, elmentem kb. 2* arctisztításra és azóta helyrejött.

A fekete szappan is jó rá, de azt ha jól tudom csak kozmetikustól lehet venni, mert forgalomban az a fajta nem kapható. Bár lehet van más "márkába".

Szerintem a natúr kozmetikumok jobbak, mint a garnier és társai. :)

2011. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én hetente egyszer bekenem az arcom frissen facsart citromlével, rajtahagyom 15 percig (nem tovább, az a max!!!), utána alaposan lemosom. Mindezt este ,és tényleg csak hetente egyszer szabad! nekem bejön, nagyon! ezenkívül, most kipróbáltam egy tonikot, kb. 1 hete használom, és napról napra látom a javulást... ha érdelek, megmondom miaz, csak már nem akarom hosszabbra nyújtani ezt a választ x)
2011. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ne egyél pattanásokat okozó kajákat (kevesebb csoki, csipsz, olajos mag, alkohol), és több egészséges italt (zöldtea, csalántea). kitisztítja a bőröd, nekem alig 1 hét után elmúltak. amit kikaparsz, azt bepanthen plusszal érdemes kenegetni.


21/n

2011. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

mi lenne az a tonik?:D

egyébként nem eszek ilyen kajákat. csak néha....

2011. aug. 4. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!