Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha lefogyok más...

Szerintetek ha lefogyok más lesz minden?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok,de sokan hogy csúnya.Van sülyfeleslegem kb 10 kiló.Szerintetek ha attól megszabadulnék lenne önbizalmam?És máshogy nézne ki az arcom?
2011. febr. 5. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ, nem jár automatikusan a testtömeggel.
2011. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze, változna az arcod, az alakod, de nem fogsz semmilyen "katarzist" átélni, nem változik meg az életed.

Azért ez más, mint amikor valaki 50 kg-ot ad le. :)

Az meg mindenkivel így van, hogy van, aki szerint szép, van akinek meg nem tetszik.

Mondj egy sztárt, aki neked tetszik, meg egyet, aki nem, és velük is ez lesz. :)

2011. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 90 kilóbol dobod le a tizest,akkor semmi változás nem lesz.De ha mondjuk 60kg-ból,és leszel 50,akkor tök jó érzés!Már a ruházkodás miatt is,mert akkor minden jól áll.Sokkal többen fognak felfigyelni rád!Bár nem mindenkinek áll jól,ha az arca is összeesik.Arra vigyázz legjobban!
2011. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
67 vagyok.:) Én főleg az öltözködés miatt szeretnék lefogyni mertimádok öltözködni csahát ugye nem vehetek fel mindent.:/ Sajnos. :D
2011. febr. 5. 10:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a 10 kiló valóban látványos lesz,és az önbizalmad biztos,hogy növekedni fog.Láss is hozzá a fogyinak,tornának!!Amúgy a 67 kiló nem rossz szerintem .:)
2011. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól is függ, hogy a mostani 67 kilódhoz 160 cm vagy vagy 170.. :) Mivel egy 170 cm körüli magasságú lánynak az 57 kg tökéletes lenne, de 160 cm-hez az 57 kiló nem mutatna olyan jól, mint az előbbihez. :)
2011. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok..:D:D
2011. febr. 5. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 60 kilóig elég lemenned!!!Az is látványos lesz!Tapasztalat!
2011. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem a mérlegre kéne állnod és nézegetni, hogy pontosan hány kilogramm vagy. Mert ez nem ad valós képet.


Lehet erősebb csontozatú vagy, tömörebb a csontod szerkezete, így máris alapból többet mutat a mérleg. Lehet hogy fogyókúrával ledobod a 10 kg-ot, de nem az izomtömeg növelésével, így lehet a tested vékonyabb lesz, de nem feszes mintha izom lenne. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet valaki csak 50 kg, de nem izmos csak plöttyedt és lehet valaki 57 kg és feszes izmos.


Ezért nagyon feldühítenek az olyan válaszok, hogy ennyi, meg ennyi kg-nak kell lenned. Szerintem a tükör nem hazudik... amikor már azt látod a tükörben, hogy igen ez a ruha jól áll rajtam, ebben jól érzem magam akkor már elérted amit akartál.


Egyébként tapasztalat, hogy vannak olyan típusú emberek akik ha híznak, akkor az arcukon is meglátszik, és vannak azok akiknek meg nem. Én az előbbi vagyok, szóval mikor én is fogytam 5-6 kg-ot (168, 57 kg)akkor az én arcom is sokkal vékonyabb lett.


Szóval fel a fejjel. Ja és mozgás lassabb, de eredményesebb fogyást érsz el mintha csak az ételt vonnád meg magadtól. Fiatalon könnyen fogy az ember, szóval fel a fejjel! És kitartás! Ajánlom neked Aerobic Norbival 2 videót(nagyon régi videó), igazi alakformálós!

2011. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sportolok egyhéten minimum kétszer járok aerobic-kra.Néha lejárok futni.Meg itthon szobabiciklizek :)
2011. febr. 5. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!