Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hashajtó készítményeket...

Milyen hashajtó készítményeket használtok? 6 hetes vagyok, de nagyon nehezen sikerül 3 naponta wc-nem.

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok rostos étel (teljes kiőrlésű péksütemények, rengeteg nyers vagy roppanósra párolt zöldség, gyümölcs) aszalt szilva és rengetegfolyadék....
2010. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aszalt szilva, vagy naponta egy kanál őrölt lenmag.
2010. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan ezt éltem át én is a terhességem első 10 hetében. Én próbáltam rostban gazdag termékeket fogyasztani, az többnyire segített. Gyógyszert ne szedj! Egyél több nyers gyümölcsöt és zöldséget, ezen kívül a rostbevitelt a búzakorpával tudod a leggyorsabban biztosítani, amit én joghurtba kevertem. És Igyál nagyon sok folyadékot, és mozogj, vagy sétálj sokat, az segít! 14+1 km

2010. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem segített sem a rostban gazdag étel, sem a szilva stb. én a dokim javaslatára Guttalax cseppet szedek, de nagyon ritkán kell már. Amikor szedtem akkor csak 10-15 csepp.
2010. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a reggeli banánturmix nagyon bejön. Amúgy most olvastam, hogy ha pár szem aszalt szilvát egész éjszakára egy nagy pohár vízbe áztatsz, és másnap megiszod ezt a levet, az is hashajtó hatású.
2010. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szilvalekváros kenyér és a sok séta segített.
2010. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ugyenez volt a helyzet. Bármit kipróbáltam: sok rost, folyadék, szilvalekvár, szilvalé, stb. semmi hatása nem volt

Rátaláltam a collinsonia canadensis 5 CH homeopátiás szerre és csodát tett :-) Nagyon ajánlom!

10 hetes km

2010. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Eleinte nekem is volt ilyen problémám,a védőnő javaslatára minden reggel megettem egy kiskanál natúr szezámmagot.tuti hatása volt.mostanában meg ráálltam minden reggel egy palack actimel-re,és minden reggel menetrendszerűen megyek,még a hányingerem is csillapítja.33+1h km.

Boldog babavárást!

2010. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!