Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta ezt a festéke...

Valaki használta ezt a festéket? Palette e20 KÉPPEL! Be fogja fogni az eredeti szőkésbarna hajamat?

Figyelt kérdés

[link]


vagy milyen színű lesz? tapasztalatokra, véleményekre kiváncsi vagyok :D köszi


2011. aug. 5. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legjobb hajfesték szerintem. Én ezzel festettem mindig a hajam és nagyon jól befogja. Volt olyan, hogy szőke voltam majd befestettem feketére. Mivel alatta szőke volt kopott azért. De majd ezzel az E20-al rámentem és igaz sárgásra, de befogta. Még két festés és szép szőke volt. Ha neked eredeti szőkésbarna a hajad szerintem nagyon szép szőke leszel ezzel. :)
2011. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kösziiii :D

neked hány doboz kellett a hajadra? egy elég volt? és milyen hosszú a hajad? nekem kb mellig érő, és nem tudom hogy mennyit vegyek :S

2011. aug. 5. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú szinte derékig érő hajam van. Két doboz elég volt végülis. De én nem mindig az egészet festem vele, csak a tövét. De mivel te most fested először két dobozzal vegyél, hogy nehogy utána ne legyen elég.
2011. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!