Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy elözem meg h ismét...

Hogy elözem meg h ismét töredezzen?

Figyelt kérdés
Sajnos a szép hosszú hajamtól meg kellet h szabaduljak évek óta növesztettem bár igaz ritkán vágattam hát most elég sok lement belöle visszaszeretném növeszteni de szeretném elkerülni ugyanezt a helyzetet, festve nem vasalva is csak nagyon ritkán volt,söt még a hajszáritot is kerültem.
2011. aug. 5. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a legfontosabb, hogy szedj valamilyen B vitamint, patikában megteszi a legolcsóbb B-komplex, 1-2 hetente használj pakolást, pl serical placenta, olcsó és jó. minden hajmosás után használj balzsamot, törölközővel ne dörzsöld a vizes hajad, csak itasd fel a vizet, és ha növeszted, 3 havonta érdemes levágatni a végeiből. ajánlom a meleg ollós hajvágást, sok szalonban elérhető már, kevés árkülönbséggel. mellőzd a magas hőfokú hajszárítókat, sütést, vasalást. ha valami extrát szeretnél, esetleg nagy csavaróra csavard, és hagyd megszáradni. nagyon jót tesz a hajnak az állatszőr(vaddisznó) kefe, ez ugyan kicsit drágább, de egyszeri kiadás.
2011. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jól hangzik:)
2011. aug. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!