Milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés
14 vagyok,járok szoliba (anyum megengedi,ő fizeti) festem a hajám (sötétbarnára) sminkelek ( szempillaspirál,púder,szemhéjfetsék,szájfény), festem a körmöm,és sokat vásárolok.
2011. aug. 6. 12:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon hamar fog ráncosodni az biztos. a hajfestés még úgyahogy elmegy, szóval szerintem nem fogja látványosan tönkretenni a hajadat, de a szol meg a sok smink egészen biztosabb. de hát engem nem zavar. magánügy.:) ok, hogy most szebbnek érzed magad ettől, és lehet, hogy így szebb is vagy, de 20-30 év körül szerintem többet számít a szépség, de hát te tudod...
2011. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
bocs a nyelvtani hibákért, siettem:D
2011. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A körömlakk okés és a vásárlás is. Mindkettőt imádtam 14 évesen, néha minden körmöm más színű volt. :D


A hajfesték viszont nem jó! Hidd el!

Most még szép a hajad, aztán majd töredezni fog pár év múlva, le kell vágatni és szomorúan fogod nézni a többi hosszú hajú lányt az utcán. Én sose festettem, de sokáig félhosszú hajam volt, most próbálom visszanöveszteni és valami katasztrófa milyen lassan megy. :S

Ne tedd tönkre a hajad, mert mire rendbe jön, meg ha le kell vágatni visszanő az egy örökkévalóság, min 3 év....


Szoli és smink: most biztos nagyon csinossá tesz, és biztos szebb és menőbb vagy mint a többi csaj, és több fiú jut/fog jutni neked mint másoknak, de a bőröd 20 éves korodra már nem lesz szép... sajnos tényleg nem, 6 év alatt kicsinálod!

aztán ott leszel 20 éves fejjel meg afelett, hogy smink nélkül már nem tudsz kimenni az utcára

ráadásul akkor már a pasik se a mű, cicomázott csajokat keresik szerencsére, hanem a természetes szépséget stb. :)

És akkor majd te leszel a csúnya csaj, aki nem kell pasiknak...

Pedig azok a legfontosabb évek a 20-30ig, hogy szép legyél. Akkor találod meg a társad, akkor vagy egyetemista, akkor kezdesz dolgozni.

2011. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

hajfestés: ha csak pár árnyalattal tér el az eredetitől,szerintem elég lenne egy színező,(vagy ammóniamentes)azért az mégis jobb.

körömfestés: teljesen rendben van:)

smink: én is sminkeltem 14évesen,ha szépen tudsz és nem partisminkben vagy minden nap,semmi gáz.

szoli: ezzel az eggyel nem értek egyet.


17L

2011. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 énvivienne válasza:
pláza cica, :) 1o év múlva azért megnéznélek
2011. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!