Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lábam végig (! ) tele van...

A lábam végig (! ) tele van szőrbenövésekkel (szerintem). Ezzel kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:

hogy néz ki a lábad?

körömvirág krémmel kenegesd, az jó rá.

2010. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász. Előtte próbáld ki, hogy nem nyúlsz hozzá, nem piszkálod, semmit,(nyár miatt max borotva, de azt is minél ritkábban, jó borotvával), hanem mondjuk 3napont abőrradírozd le, segíteni fog.
2010. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bőrradír heti 2 alkalommal ;) és ne borotváld, vagy epiláld, hanem gyanta
2010. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kipróbálom majd a körömvirágkrémet rá. Radírozni szoktam, de mondjuk nem heti 2x, hanem havi 1x :D Meg akkor mostantól gyantázni fogom, mert eddig borotváltam meg epiláltam
2010. máj. 10. 12:09
 5/10 anonim ***** válasza:
amit az arcra valo bőrradir az is jo?
2010. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jó, de én pl nem költök bőrradírra - folyékony szappan+só vagy babaolaj+só
2010. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt kiprobálom!
2010. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én úgy szoktam bőrradírt csinálni, hogy cukor+méz+fahéj+tej mert a só nem jó érzékeny bőrre :)
2010. máj. 10. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ettől szenvedtem kb. 2 évig. A nyarak voltak a legrosszabbak, mert a nap+meleg hatására iszonyatosan nézett ki a lábam. Az én lábamnak az epilátor tett be...áttértem én is a gyantára..és az használt..kevesebb benövés lett és a só+olíva olaj testradír pedig segített a bőr gyógyulásában. Voltam én is bőrgyógyásznál, de amiket felírt, az nem használt, mert amint "megszokta" a bőröm, már ugyanolyan csúnya lett az új benövés...

Idővel (kb. 1 év) sokkal szebb lesz a lábad...kitartás!végre én is merek felvenni szoknyát:)

2010. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is szőrbenövéses volt a lábam, de a gyantázástól! Sokáig tartott, amíg elmúlt, addig borotváltam, de ami megmaradt, az tűvel piszkáltam ki - igen, az fájni fog. Illetve a kozmetikus tanácsára kapargattam, hogy kibújjon a szőrszál. Mostmár epilálom, az bevált, és mivel hetente csinálom, fürdés után, így nem is fáj annyira. Utána pedig babaolajjal kenem be magam. Egyébként a hónaljam és a bajuszom gyantázom, és ott soha nem nőtt be.
2010. máj. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!