Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kaptam Tunéziából Henna port,...

Kaptam Tunéziából Henna port, meg sablonokat, de sajnos nem tudom, mivel és milyen arányban kell higítani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy allergizál a fekete henna, ezért is próbálom a barnát színezni.

Illetve próbáltam a jaguát is, de egyrészt piszok drága, másrészt az állaga nem tetszett, nem tudtam vele olyan szépen dolgozni.

2011. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-10 13:00

És a jojoba olajat is ugyan olyan arányban kell hozzáadni, mint az eukaliptusz olajat? Illetve melyik drágább?

köszi előre is (:

2011. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még annyit szeretnék, hogy ha nem használom el egyszerre, akkor meddig áll el?
2011. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a jojoba olaj bármeddig eláll és olcsóbb is, mint az eukapitusz. Nem tudom, hogy te milyen arányban teszed bele, de elvileg az olaj nem létszükséglet ahhoz, hogy a keverék működjön, csak egy adalék. Én 5-10 cseppet szoktam belerakni 1 tölcsérbe, de igazából rakhatod érzés szerint, semmi baja nem lesz a keveréknek ha több, vagy ha kevesebb van benne akkor sem...
2011. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!