Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Fél órája sírok

Mit csináljak? Fél órája sírok

Figyelt kérdés

Most voltam fodrásznál. Az emberek eddig se tartottak szépek, a de mostmár ha meglátnak az új hajammal tuti zacskót húzhatok a fejemre. a Frufrum nagyon rövid lett, iszonyatosan áll, ha hátracsatolom még rosszabb.

HAllottam a Revalid kapszuláról, hogy gyorsabban nő tőle a haj. Kinek mennyi idő alatt vált be? Mennyit nőtt tőle a hajatokat?

ásik kérdésem, hogy azt írja h gomba esetén nemszabad haszálni, nekem viszont körömgombám va. Mi történik, ha égis beveszem? Kérlek segítsetek, muszáj, hogy megnőjön a hajam, így suliba tuti nem mehetek.


2011. aug. 17. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mennyire lett rövid? egy hónap alatt a haj magától 1 centit nő.
2011. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Revalid kapszula 3 hónap után kezd hatni. Szóval iskola kezdésig igazából semmi változást nem tudsz eszközölni a hajadon. :(

Tudom, hogy az elrontott frizura milyen rossz érzés, de hidd el, mindenkivel megesett már. Nincsen ebben semmi katasztrófa, vissza fog az nőni.

Addig egy dolgot tehetsz. Kitalálsz magadnak valami jó feltűzést, hátratűzést. Csatokkal, hajpántokkal. Biztos lehet vele kezdeni valamit.

2011. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
használj ricinusolajat, sulikezdésik 1-2naponta, h minél gyorsabb legyen. csatold oldalra. nekem is vágrták már túl rövidre, de akkor is és most is azt mondom: mindent tudni kell viselni. egyébként ha sok vasat szedsz, attól is ezerrel nő, főleg sok babahaj. sok sikert
2011. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne légy elkeseredve, biztos tudsz neki valamit kezdeni.

Csatolgasd, hajsütővassal próbálgasd, mosd meg :D azután is változni fog, szárítsd be valahogy.

2011. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szia :)

Először is ne sírj, mert attól nem lesz jobb :)

Nekem is elrontották régebben a hajam, tanultam belőle, és fodrászt váltottam! Nem is tudom, én az ilyen gyógyszerekben nem bízom..

Most mondhatnám, hogy ne foglalkozz a többiekkel, a lényeg, hogy te fogadd el önmagad :) .. nem tudom, hogy mennyire fogadnád meg a tanácsom :))

2011. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is olyan rossz, csak megszoktad a régit. Nem teszel ki képet, hogy megnyugtassunk? (nem kell, hogy mindened látszódjon.)
2011. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszia válaszokat:)

Tudom, hogy nem szabad sírni, de eddig se tartottak egy szépségnek, és végre elfogadtam magamat(évekbe tellett) erre, kb a szememig érőre kértem a frufrut, erre a vége a szemem fölött van. NAgyon rosszul áll, nagyon. Képet nem szeretnék kitenni. Igen tudom, hogy elkell fogadnom magamat, csak így nehéz, nem akarom azt se, hogy lecsúnyázzanak. Egyszerűen hiába tűzöm el, az még rosszabb, nincs megoldás, olya mintha zsíros lenne a vége kettéáll, nagyon rossz...

2011. aug. 17. 14:06
 8/13 anonim ***** válasza:
csepegtess a kezedbe rozmaringolajat, majd masszírozd bele a fejbőrödbe frufrurésznél.
2011. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem is rontották már el így a hajamat. Hátracsatolni meg nem is tudtam, olyan rövidre vágta le.

Folyamatosan vasaltam, így kicsit hosszabbnak tűnt, de mást nem tudtam csinálni, csak várni.

Ne sírj ilyen miatt!

2011. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne sírj, az tényleg nem segít. Igazság szerint nem tudsz vele mit csinálni, maximum csatolgatni, beszárítani esetleg valahogy. Viszont lehet, hogy csak meg kell szoknod. Nekem is vágták már le a hajam rosszul és a frufrum is lett már túl rövid, de egy kis idő után megszoktam. Egyébként meg nem kell olyan sok idő neki, hogy megnőjön. Próbáld meg elfogadni vagy nem foglalkozni vele és egyszer csak majd azt veszed észre, hogy pont olyan hosszú, amekkorát akartál.
2011. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!