Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Fél órája sírok

Mit csináljak? Fél órája sírok

Figyelt kérdés

Most voltam fodrásznál. Az emberek eddig se tartottak szépek, a de mostmár ha meglátnak az új hajammal tuti zacskót húzhatok a fejemre. a Frufrum nagyon rövid lett, iszonyatosan áll, ha hátracsatolom még rosszabb.

HAllottam a Revalid kapszuláról, hogy gyorsabban nő tőle a haj. Kinek mennyi idő alatt vált be? Mennyit nőtt tőle a hajatokat?

ásik kérdésem, hogy azt írja h gomba esetén nemszabad haszálni, nekem viszont körömgombám va. Mi történik, ha égis beveszem? Kérlek segítsetek, muszáj, hogy megnőjön a hajam, így suliba tuti nem mehetek.


2011. aug. 17. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Józsefvárosin nagyon olcsón kaphatsz felcsatolós póthajat (pl. 60 cm-es 2000 ft), nem tudom azzal mennyire tudnád megoldani, csak egy ötlet.


Sajnos minden fodrász ilyen, többet vág mint kéne...ezért is szoktam én magamnak csinálni. Átlagban minimum 1-2 centit nő a haj havonta, szóval nem tart olyan sokáig az állapotod, ne szomorkodj.

2011. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ilyesmi esetleg? http://www.youtube.com/watch?v=GSGjUvoU06o

Amúgy szerintem a kapszulák a haj szerkezetén segítenek, a növekedést nem gyorsítják. Legalább is sokan szedik a környezetemben, húgom, anyukám, barátnők, de nekik és ugyanannyi a lenövésük havonta mint nekem, ebből látom hogy nem nő gyorsabban. Bár ők azt hiszik, és állítják hogy igen. De őszintén... ez baromság. Hajnövesztő szer nem létezik bármennyire is jó lenne.

2011. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Esetleg A-vitamin.. az egyik barátnőm egészségügyi okok miatt szedte, meg mert állítólag gyorsabban nő tőle a haj. És tényleg tök gyorsan megnőtt neki!
2011. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!