Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt sírok már fél órája. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt sírok már fél órája. Mit tegyek? Miért haragszik rám?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnapelőtt összevesztünk. (lényegtelen h. min.) Ma feljött msnre, rámírt, és onnantól semmi...Inkább már nem is írtam neki, lejöttem msnről :S Miért csinálja ezt velem? Arra gondoltam, írok neki egy verset, amiben minden ott van, amit szeretnék elmondani neki...Félek, hogy soha többé nem találkozunk, mit tegyek? Nem akarom elveszíteni...


18L 18F (1 évejárunk)


2010. szept. 23. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mondd meg, hogy találkozni akarsz vele. És szépen megbeszéltek mindent.
2010. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kicsit jegelni kell a dolgot. Hagyjad egy-két napig, amíg ő fel nem keres. Utána lehet csak épp ésszel, higgadtan beszélgetni.
2010. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok a különc, vagy tényleg abszolúte nem lényegtelen, hogy min vesztetek össze?
2010. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jah.. nem mind1 h a te hibádból, v az övéből...
2010. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán nem lelépegetni kéne az msn-ről, hanem beszélni vele őszintén.. most azt várod, hogy ő keressen?
2010. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem fog keresni, tudom...:S
2010. szept. 23. 15:10
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval...Az őszi szünetben ő szeretne találkozni a barátaival, ami azt jelentené, hogy velem kb. novemberben találkozhatna csak. A távolság miatt találkozunk havi 1x. Ez van..:S Én mondtam, hogy nem érdekel, mit csinál, de szerinte én ezen besértődtem...És most utál :S
2010. szept. 23. 15:11
 8/14 anonim ***** válasza:
jah kicsit hülyeség a dolog, a kérdés: "Miért haragszik rám?" a leírásban meg "barátommal tegnapelőtt összevesztünk. (lényegtelen h. min.) " most akkor lényegtelen hogy min,vagy mi mondjuk meg hogy min? vagy mibajodvan?
2010. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szóval akkor 1 éve vagytok együtt úgy hogy havi 1x 6taliztok :D egy évben ugye 12 hónap van javítsatok ha tévedek,és azér sírsz itt az internyet kellős közepén? :D hehe én már a kérdésnél tudtam hogy valami idióta megint.
2010. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
csodálkoznál, ha utálna??
2010. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!