Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy gyönyörű...

Mit csináljak, hogy gyönyörű bőröm legyen?

Figyelt kérdés
Zsíros bőröm van, fénylik, és mindig van rajta minimum 1 pattanás, de sulira szép szeretnék lenni, pattik nélkül..:(
2011. aug. 17. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szerezz be egy jó

bőrradírt(neutrogena pink grapefruit)

arclemosót(garnier essentials szőlővízzel)

tonikot(szintén garnier)

és egy krémet.

a bőrradírt használd naponta 1x, a többit 2x.

készíts Aspirines arcmaszkot hetente 2x (2db aspirint feloldasz pár csepp vízben)és igyál meg naponta legalább 1,5-2 liter vizet:)

2011. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a kajálás is nagyon sokat számít. google-z utána, hogy milyen kapcsolatban áll pl a bőr zsírosodása a helytelen táplálkozással
2011. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

igyal minden nap csvanyteat. ne tegyel bele cukrot,se semmit.....

nekem hasznalt.

mondjuk en nem ajanlok ilyen tonikokat meg hasonlokat,nekem semmi sem hasznalt,csak a reggeli jeghideg viz. esetleg hetente arcpakolas vagy radirozas.

2011. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát, nekem az ilyen garnier meg ehhez hasonló bolti arctisztítók többet rontottak , mint segítettek volna :)

Úgyhogy inkább nézz szét antalvali.com oldalán..ott természetes cuccok vannak.

Ha lehet mellőzd ezeket a bolti vackokat, amikben több a méreganyag, mint ahogy azt hiszed. Nem fog segíteni, lehet eleinte jó de aztán megszokja az arcod és csak rosszabb lesz.

Mióta nem használom kitisztult az arcom. És 1 vagy 2 hetente házilag elkészítek bőrradírt, és olyankor szép szokott lenni az arcom. igaz mostanában is kijönnek pattanások meg miteszeres is vagyok. Mondjuk oda is figyelek a táplálkozásra, meg sok vizet iszok,stb..

De még így is.

MInden reggel megszoktam mosni jéghideg vízzel, este pedig meleg vízzel mosom meg. És teszek rá zöld teát tartalmazó jégkockát.

2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4.!! Én is Antalvalis vagyok:) Én msot kezdtem el, méregtelenítek, és ronda!! lett a bőröm de iszonyatra. 1 hétre ronda volt, msot meg kb mint a babának olyan:) Fényes a karom, a lábam, mint a modellányoknak a photoshop felvételeken, eltűnt a 10!!! éve fennálló karikák a szemem körül. Erősödtek a körmeim. Egy teljes életmódváltás kellene neked !:)( Rólam: Életemben 15-20 szor jártam bőrgyógyászaton, felírtam mindneféle antibiotikumot, szteroidot, nem segített semmi se!!) Ha szeretnél erről többet tudni, menj el az: antalvali.com oldalra, de ha bármi kérdésed van ezzel akpcsolatban írjál pirivt, vagy itt is írhatsz:)
2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Utolsó előtti vagyok:D Az antalvali-s vagyok

Te hogy méregtelenítettél? Mert lehet nekem is arra lenne szükségem és a kérdezőnek is.

Leírnád, ha gondolod, privátban részletesen.

2011. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a csovanytea is meregtelenit,ezaltanl kevesebb patti is van :)
2011. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a méregtelenítés!!!:))


Légyszi írd le.

2011. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ezekből nem sokat értettem, elmagyarázzátok a dolgokat részletesen? ><

amúgy elég egészségesen táplálkozok szerintem, napi 2-3 liter gyümölcs megvan, szedek sörélesztőt, c-vitamint, és sok gyümölcsöt eszek..

aurate arctisztító tejet használok, pennys 500 ft minden reggel és este.. ne használjam?? vagy ne ilyen gyakorisággal??

arcradír -> avon mézes-barackos, heti 2×

arcpakolás -> hol élesztős-uborkás, hol mézes-fahéjas.

tini tonik-ot (problémás bőrre..) most használom majd újból..


most akkor mit tegyek pontosan? mit használjak és mit ne? és mit milyen gyakorisággal? :(

2011. aug. 17. 23:07
 10/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:23


ez engem is érdekelne!légyszi írd le nekem is:)

2011. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!