Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki pár házzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki pár házzal odébb lakik, az osztálytársam, nagyon jó barátok vagyunk, de én beleestem. Mondjam meg neki? Vagy ne? Elég kapós, gyönyörű lány, nem tudom mit csináljak, azt sem szeretném ha elvinné valaki előlem.

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd.
2010. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lökjed
2010. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
közöld vele minél hamarabb
2010. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mond meg..

ha nem teszed bánni fogod ha megteszed és nem jön be megpróbáltad...

2010. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jóhogy mond meg neki, miután hazakísérted (olvastam hogy szoktad) valahogy finoman mond meg. Lány vagyok, most gondolkodok mi lenne az igazi de szerintem majd jön az magától:)

Ne félj hogy elutasít, ha mégis akkor próbálj finomítani a dolgon hogy akkor legalább lógjatok csak együtt többet meg nem kényszeríted meg ilyesmi. Adj időt neki:)

SOK SIKERT

2010. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!