Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidegvizes arcmosás pattanás...

Hidegvizes arcmosás pattanás és zsíros bőr ellen tényleg működhet?

Figyelt kérdés

Próbáltam krémeket,de nem segítettek,sőt volt hogy rontottak a helyzeten,úgyhogy elkezdtem természetes módszereket keresni...az élesztő sem vált be,meg vmilyen pakolásokat is kipróbáltam,de semmi...

aztán megtaláltam ezt: elvileg ha naponta 3x-5x hidegvízzel mosok arcot,az összezárja a pórusokat,szabályozza a faggyútermelést,ezáltal először kevésbé lesz zsíros a bőr,utána elkezd kevesebb pattanás nőni


ez igaz lehet?


2011. aug. 24. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam róla én is,nekem a tonik segített.
2011. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
reggel és este szappannal mosd meg az arcod.mindegy milyen nem kell hozzá drága kence,napközben jó sima vizel is.és ami fontos hogy használj hidratálókrémet
2011. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bőrgyógyász! Az majd segít. Én kb mindet kipróbáltam a népi gyógymódoktól, a drága kenceficékig. Aztán a bőrgyógyász segített. Nekem Zyneritet írt fel, ami szépen szét szárította az arcom és 2 hónap múlva nem volt semmi pattanás. Amíg tartott a kezelés, csak sima langyos vízzel moshattam arcot, se szappan se egyéb, csak a Zynerit meg a víz, a hidratáló krémről meg egyenesen letiltott, mert pont az volt a lényeg, h száradjon a bőröm.
2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ádám Viktória válasza:
tegyél joghurtba vagy egy nagyon kevés langyos tejbe élesztőt és kend be vele az arcod és 15 perc után mosd le nekem bevált :) utána oylan volta bőröm mint a baba popsi
2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minden reggel és este tonicos vattával töröld át az arcod, persze miután megmostad. pár naponta használj gardnier exho brushert, +mindig amikor hazaérsz, használj arcmosó szappant.
2011. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző, és ne egyél sok olajos magvat chipset csokit meg ilyeneket!
2011. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem eszek édességet,vsak nagyon ritkán,tonik nem használ,garnier se,szappan se....mindegy azéret kipróbálom hátha működik ez+arclemosó kombinációja...remélem sikerülni fog...
2011. aug. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!