Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipattogzott láb borotva után?

Kipattogzott láb borotva után?

Figyelt kérdés

Mostanában ha leborotválom a lábam,nagyon kipattogzik,és viszket is. Nem szép látvány,és nem segít rajta semmiféle hidratálókrém sem. Ekcémás vagyok, tehát szteroidos krémet is gyakran használok a kezemre például,most kipróbáltam a lábamon levő kipattogott területre is,kicsit jobb lett,de nem az igazi,még most is rettenetesen viszket. Mit szoktatok használni borotva után? Olyat írjatok legyetek szívesek ami az ekcémának sem tesz rosszat (lábamon is vagy egy kicsi):)

aloe verárol hallottam.. tényleg beválhat??

KÉRLEK ÍRJATOK:|


egy elkeseredett lábú 18 éves lány


2011. szept. 4. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy az ekcémádnak lehet e baja tőle, de én ezt szoktam: fürdés közben beszappanozom és bevizezem a lábam, hogy csússzon.. majd miután leborotváltam, behintőporozom, és reggel bekenem testápolóval hogy ki ne száradjon a hintőpor miatt :)
2011. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah! és aloe verás testápolót használok.. nekem beváltak ezek :) de előtte szörnyű volt
2011. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én habbal borotválom, utána pedig kamillás hintőpor. nekem is mindig kipattog, ezért 1-2napig hintőporozom, aztán testápoló.
2011. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:) a hintőpor tényleg ennyire beválik?:) remélem nálam is így lesz:)
2011. szept. 4. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!