Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot használjak?

Milyen balzsamot használjak?

Figyelt kérdés

Nem használtam eddig sampont, mert féltem, hogy zsíros lesz tőle a hajam. Megmostam a hajam tegnap és ma nagyon száraz volt, pedig nem hajszárítóval szárítottam hanem magától száradt és vasalni se vasalom. Milyen balzsamot használjak, kinek mi vált be? Egyébként göndör nehezen fésülhető hajam van, nem is tudom mindig normálisan kifésülni. Erre valami tipp, hogy fésülhetőbb legyen?

Előre is köszi! :)


2011. szept. 5. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Gliss Kur ultimate repair legújabb termékcsaládot nagyon tudom ajánlani. Nagyon sokaknak ez vált be és nekem is. Hajmosás után feltétlenül fújd be a termékcsaládhoz tartozó hajspray-el. De egyébként úgy tudom van ennek a márkának, nehezen kezelhető, göndör hajra való sampon, balzsam stb.
2011. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem az avonos hajbalzsamok sem rosszak! én már sokat próbáltam de csodákat egyik sem művel!
2011. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!