Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj szívatás! Akinek már volt...

Haj szívatás! Akinek már volt leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Mennyire viseli meg a hajat?És a szívatás után kell a hajból vágni?Előre is köszi:)
2011. júl. 6. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt festve, szívatva stb, de ismerőseimnek igen. A velük történteket szívesen elmondom. Általában gumis, nyúlós lett a hajuk, és töredezett. Persze nem azonnal, másnap. Kell hozzá idő, de gyorsan el lehet ezt érni:S Rossz tapintású lett az egész haj. Jobban hullik, mint előtte. Hozzáteszem nem egy tapasztalatlan fodrász végezte a műveletet. És nem mindenkinek ugyan az. Szóval nem hiszem hogy fodrász hibája lenne. Persze ez attól is függ, hogy mit szeretnél. Feketéből szőke haj...letörik a pl derékig érő haj fül alá. Nagyon sok mindentől függ hogy hogyan reagál a hajad. Nem ijeszteni szeretnék, hanem ezek voltak a tapasztalatok:S
2011. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évvel ezelőtt feketéből akartam szőke lenni.5 hidrogénezés után baromira szénás tapintású volt a hajam.A fodrász azt mondta csoda,hogy nem esett le a hajam.Többet ilyet nem csinálok.
2011. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hu ez durva:S derékig ér a hajam,nem akarok szőkét,csak az eredetit visszakapni ami világos barna.Próbálkoztam ilyen hajfesték lemosóval de meg se mozdult a fekete:S ugy hogy csak a szivatás maradt,nah de ha ilyen durva nem tudom mit csináljak:S köszi hogy leírtad:)
2011. júl. 6. 22:24
 4/18 A kérdező kommentje:
és amúgy hány alakalom lenne ha csak a feketét akarom leszedni az eredetire?
2011. júl. 6. 22:26
 5/18 A kérdező kommentje:
*alkalom
2011. júl. 6. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Szerintem festékkel meg tudod csinálni. Befested az egész feketét olyan barnára, amin nem látszik ha lenő. Egy idő után az egész hajad a saját színed lesz. Bár nem 1000% hogy ez így működik, fodrász nem vagyok. Esetleg menny el egy fodrászhoz, kérdezd meg ő mit javasol.

2011. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hajtípustól is függ mert mint azt említette az első említette hogy hajszíne ,de nem mindegy hogy hány tizedmili vastagságú a hajad mert a szőke haj általában több hajszálból de vékonyabbakból áll a fekete az meg többnyire vastagabb hajszál de kevesebb.. Szóval ez is beleszámít ,de ha egyszer kipróbálod megláthatod a te hajad mennyire viseli meg.
2011. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
és ha barna hajfestéket kennék a feketére? Látszana valami?Vagy a feketén meg se látszana mi? :/
2011. júl. 6. 22:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer lett leszivatva 2 éve. hát iszonyat töredezett lett. és kb mostanra állt helyre a hajam... de persze állandó balzsamozással és pakolással... Inkább ne szivasd le.
2011. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is most ismét feketétől szabadulok meg.Persze most nem úgy ,mint pár évvel ezelőtt.Étcsoki barnára festem minen hónapba,és akkor nincs feltűnő lenövés.Ha lenőtt a fekete,akkor lehet szívatni.Hallottam az Oxy Reloadról.Állítólag jó.3000 körüli,és fodrász kellékesnél lehet kapni,azt mondják,hogy csak a festéket szedi le,és a hajat nem károsítja.Lehet,hogy kipróbálom.
2011. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!