Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cserepes szájra valami jó...

Cserepes szájra valami jó megoldás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mézzel bekenni próbáltad már?
2011. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
A mézet javaslom én is neked. Plusz még, amikor nem vagyok itthon, nekem a fehér Labello használt, a többi nem.
2011. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mézen kívül más van még?
2011. szept. 21. 11:14
 4/15 anonim ***** válasza:
sok vizet inni
2011. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a csúcs,van valamelyik magyar webáruházban is,de sehol nem találom.

2011. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Öm,és gyógyszertárban lehet kapni erre a problémára valamit?
2011. szept. 21. 11:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban elég jó a Primus ajakír, és valami 200-300Ft, de a többiek is jókat írtak, különösen aki azt tanácsolta, hogy igyál sokat.
2011. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

egy ajakbalzsammal SOHA ne kend! a labelloval! az egy rakat sz@r! amikor bekened, akkor gyönyörű lesz, de már az 1. használatnál annyira hozzászokik az ajak, hogy semmi más nem használ.

én is évekig ezt használtam, de idővel rájöttem, hogy ettől csúnya mindig a szám. olyan, mint a drog, ha nem jut hozzá a szám, akkor durván kiszárad, cserepes lesz, fáj. ha bekenem, akkor szép lesz, de minden kezdődik újra. ez egy ördögi kör.

2011. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mézet használtad már?

Én nem tudok más módszert de a méz tényleg használ.

A lényeg az, hogy 5-10 percnél tovább ne hagyd rajta, mert vízelvonó hatású is lehet. Max 10 perc. Nekem ez sokat segített. Szép egészséges színű lett tőle a szám.

2011. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
11:32-es teljesen jól mondja, rá lehet szokni. A legjobb tényleg az lenne, ha semmilyen kozmetikumot nem használnánk a szájunkra. (csak azért mondom, mert a múltkor én is bedobtam ezt a Labello szárít témát más kérdésnél, és okos 14 évesek pattogtak, hogy pedig használ, mert ha labbello nélkül szájfényez borzalmas lesz a végeredmény. Mondjuk ha az ajakbalzsamok szárítanak mit várnak a többi dekorkozmetikumoktól, most komolyan...)
2011. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!