Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen könnyen elkészíthető...

Milyen könnyen elkészíthető frizurát ajánlottom ballagásra vendégként?

Figyelt kérdés

Nővérem ballag 30-án szeretnék vmi szép hajat de nem tudom milyen legyen.A hajsütővas nem ér semmit mert nem göndörödik be tőle a hajam.Konytot nem igazán tudok csinálni,csak olyat,hogy egybe bekonytyolom,de az nagyon hamar szétcsúszik.:S Egyébként válig érő hajam van,mit lehetne belőle kihozni,hogy ne a megszokott egyenes legyen?

14/L


2009. ápr. 25. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is most vállig érő a hajam, és van egy nagyon egyszerűen elkészíthető feltűzés a youtube-on. Én mindig azt csinálom meg, nagyon szép, karakteres formát ad az arcnak.


Első lépésként be kell sütnöd a hajad hajsütővassal (tudom, hogy írtad, hogy nem süti be a hajad, de ennél a feltűzésnél elég csak éppen, picit megfognia, mert később fel lesz tűzve, és a végei fognak kilógni).

Ha besütötted/begöndörítetted, akkor tupírozd fel a töveknél (kis tincsekkel jobb tupírozni). Ha kész vagy, akkor fúj rá egy pici hajlakkot, és kezd el hátrafelé tűzögetni a hajadat, mint ahogyan a videó is mutatja. Fent, a fülemtől a fülemig általában három részre szoktam osztani. Teljesen körbe kell tűzni a hajat, és a kilógó részeket úgy eltűzögetni, hogy szép és stabil legyen a feltűzés, és már készen is van. Körbetűzés után egy kisebb hajgumival is rögzítheted, ami nem látszik annyira. A végén hajlakk, nagyon szép a végeredmény!


itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=SRY3511o6Zk

de ha másikat szeretnél, írd be a youtube keresőjébe, hogy: "hair tutorial"

2009. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,ez jónak tűnik,megpróbálom szerintem.:)
2009. ápr. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!