Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is ilyen volt a Syoss...

Másnak is ilyen volt a Syoss sampon?

Figyelt kérdés
Wella Pro Series-t használtam eddig, most az egyszer bíztam anyámra a vásárlást, leírtam a sampon pontos nevét, erre idehozott egy Syoss sampont és balzsamot. Hajat mostam vele... direkt alaposan leöblítettem, mert sokaktól olvastam, hogy nem volt jó és zsírosít... szóval nagyon alaposan lemostam. Erre szárítom, a hajam vastagon ragacsos tőle, kb úgy ragad, mint ha 1 hete nem mostam volna meg! Nektek is volt ilyen? Én nem bírok a hajamhoz érni...
2011. szept. 21. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam syoss-t, én szerettem. Nekem inkább pont h olyan könnyű volt a hajam utána, meg puha.. :S
2011. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár én csak sampont meg hővédőt használok, ami Syoss, de még nem tapasztaltam ilyet. Csak azt, hogy semmit se segít a hajtöredezés ellen (pedig azt ígéri, hogy segít)...


16/L

2011. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kék csíkos Syoss sampont és balzsamot használom már fél éve és semmi bajom vele, szép tőle a hajam.
2011. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én már régóta Syosst használok mindenem olyan, minden színben kirpóbáltam már szinte, szerintem a legjobb, de hát mindenkinek más a bőre/haja, lehet neked nem jó, válts át.
2011. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is olyan volt, mint neked, kerdezo :D en Gliss Kurt hasznalok, szerintem az a legjobb!
2011. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt jó a Syoss, hamar leváltottam. Pantene-t használok, azt az átlátszó flakonos, kék kupakosat, amit úgy hirdetnek, hogy nem nehezül el tőle a haj:) ez már bevált
2011. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Wella volt a legjobb, de anyám rám akarja kényszeríteni azt, amit vett, mert hát "drága". -.- Na mindegy, majd veszek magam a Wellából, csak érdekeltek a vélemények, vajon nem-e én csináltam valamit rosszul.
2011. szept. 23. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is használtam Syoss sampont, rózsaszín betűset. Tök jó volt meg minden, gyönyörű volt a hajam tőle. Tényleg. Csakhát nagyon gyorsan bezsírosodott. Szóval annyira mégsem volt jó :D De nem volt ragacsos meg ilyesmi, amit írsz.
2011. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!