Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásokkal?

Mit csináljak a pattanásokkal?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta elég pattanásos vagyok...És kb 2 hete zárult le egy 1 éves nagyon durva korszakom.Nem ilyen fehér kis kinyomkodós csaj pattanásaim vannak/voltak.Hanem ilyen pirosak amik fájnak, de nem lehet őket kinyomni...Bőrgyógyászt ajánlották, de én túl "jó arc" voltam, hogy járjak és ink mászkáltam pattanásosan.Már elég elkeseredett lettem a végére, de kb 2 hete már lejjebb ment.Most már nem olyan durva.2 hete elösször tegnap jött egy ki, és azis kis fehér kinyomós.Szóval lehet most kéne rá venni vmit a patikában, hogy végleg eltűnjön?MOst úgy néz ki, hogy már csak az arcom közepén meg az államon van pár...(Nem mondom hogy kevés, de már nem feltűnően sok).Ilyen pirosak azok is ill. ilyen piros foltok nlhány után megmaradtak.A bőröm nagyon száraz, nem tudom számít e itt vmit:D.Érdemes venni most vmit?És mit?Az arcomat nyár eleje óta mindennap megmosom 3x hideg vízzel... 16/f
2011. szept. 27. 04:48
 1/5 skarma ***** válasza:

Egyet tudok ajánlani: koreai kakaómaszk.

[link]


így néz ki, kb 3000Ft, bio boltokban tudod megvenni. Nekem csodákat művelt :)

2011. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nekem már ufótechnológia:)

Nekem olyan kéne hogy:"Tessék itt van ez a kimondhatatlan nevű hülyeség, majd felírod egy papírra.Nyóccáz forint a teszkóba":) Vmi ilyet nem tudtok?

2011. szept. 27. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Aknesol a neve, leballagsz a gyógyszertárba, megmondod, hogy itt van kb1100Ft, adjanak egy Aknesolt:D

Reggel és este megmosod az arcod és utána bekened ezzel. Ez egy alkoholos ecsetelő. Nekem bevált, szerintem neked is segíteni fog.

2011. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell hozzá vény, szóval menjél nyugodtan és vedd meg.
2011. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na az jó lesz nekem...köszi:D
2011. szept. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!